Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A2 pilot centralnego zamka

piofo1 16 Paź 2010 08:06 3080 3
  • #1 16 Paź 2010 08:06
    piofo1
    Poziom 2  

Witam. Mam taki problem - nie działają oba piloty centralnego zamka. Wymiana bateri i programowanie na wszystkie sposoby znalezione na str. elektroda nie pomogły. Byłem z tym w serwisie audi. Po podpięciu do komputera elektryk poinformował mnie że jest uszkodzony sterownik . Mam pytanie czy ktoś próbował to naprawić ? Bo wymiana sterownika z powodu ceny na razie nie wchodzi w grę, tym bardziej że czasem ale sporadycznie uda mi się zamknąć i otworzyć drzwi z pilota. Słyszałem od jednego elektryka że miał przypadek zawilgocenia sterownika w audi A3. Jeżeli ktoś mógłby mi napisać gdzie w audi a2 znajduje się ten sterownik i czy da się coś z tym zrobić. Aha nie działa mi jeszcze poprawnie światło w kabinie tzn. przy pozycji neutralnej przełącznika światło cały czas pulsuje - nigdy wcześniej z takim czymś się nie spotkałem. Za wszystkie informacje z góry dziękuję.

0 3
  • #2 16 Paź 2010 08:27
    BreddaNatty
    Poziom 2  

Pulsowanie światła jest spowodowane zbyt małym napięciem dochodzącym do żarówek, którymi jest oświetlana kabina - wymień bezpiecznik, i żarówkę(żarówki) które pulsują, i sprawdź ponownie, nie wiem czy zadziała ale może pomóc.

Co do pilota, sprawdzę jedno żródło i napisze.

Moderowany przez Błażej:

Wyjaśnij mi, jak wymiana żarówek ma podnieść napięcie na nich? Co to za głupoty?

0
  • #3 16 Paź 2010 11:45
    piofo1
    Poziom 2  

Żarówki sprawdzałem Myślę że to powinno działać w ten sposób że w pozycji neutralnej przełącznika światło powinno się zapalić po otwarciu drzwi a po zamknięciu może pulsować pzez określony czas, a u mnie pulsuje przez cały czas obojetnie czy drzwi są otwarte czy zamknięte ( wskażnik otwarcia drzwi na desce działa prawidłowo dlo wszystkich drzwi i klapy). Ponaddo w poz. "O" i " I" wszystko ok .

0
  • #4 16 Paź 2010 23:26
    BreddaNatty
    Poziom 2  

piofo1 napisał:
    Żarówki sprawdzałem Myślę że to powinno działać w ten sposób że w pozycji neutralnej przełącznika światło powinno się zapalić po otwarciu drzwi a po zamknięciu może pulsować pzez określony czas, a u mnie pulsuje przez cały czas obojetnie czy drzwi są otwarte czy zamknięte ( wskażnik otwarcia drzwi na desce działa prawidłowo dlo wszystkich drzwi i klapy). Ponaddo w poz. "O" i " I" wszystko ok .

A gdy wsiądziesz do pojazdu, i włączysz oświetlenie wewn. to też pulsują światła/świało?

0