Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Virus, robak- autorun.inf

16 Oct 2010 16:54 2517 8
  • Level 9  
    Witam.
    1.Od pewnego czasu mam na swoim komputerze wirusa. Avast co chwile go wykrywa i usuwa, ale ten szkodnik się nadal pojawia.
    Jak moge się go pozbyć? Zaznaczam, ze jestem amatorem w tych sprawach, wiec jesli moge to prosze o wyjasnienie krok po kroku. Z góry dzieki.

2. Gdy wchodze w mój komputer, i próbuje otworzyć 1 z dysków wyskakuje komunikat: Nie można znaleźć pliku skryptu "D:MS32DLL.dll.vbs"
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    Polecam przeskanować komputer darmowym programem (do użytku domowego) Dr.Web CureIt! U mnie pomogło.
  • Level 9  
    Nie wiem dlaczego wczesniejsze posty zostaly usuniete, wiec napisze jeszcze raz/
    A mianowicie programem Dr.Web cureIt usunąłem wirusy, ale dla pewnosci zrobie to co kolega Acrus napisał.
    Quote:

Potrzebne logi z OTL http://oldtimer.geekstogo.com/OTL.exe
    Zaznacz-Wszyscy użytkownicy.Rejestr-Skan dodatkowy-Użyj filtrowania.Zaznacz-infekcja LOP iPurity.

A po tym co napisałes mam zrobic "skanuj" "szybki skan" czy "wykonaj skrypt"?
  • Level 43  
    W logu z OTL czysto.Urucho OTL i użyj opcji Sprzątanie.Wskazane aktualizacje:Int.Exp.do wersji 8 no i Avasta do wersji 5.
  • Level 9  
    Zaraz uruchomie, a co do aktualizacji Int.Exp to ja go w cale nie uzywam, wiec jest ona potrzebna? Avasta usunąłem bo nie usuwal wirów.
  • Level 43  
    Aktualizacja Intenet Explorera jest potrzebna bo jest ważnym składnikiem całego systemu.Avasta miałeś uaktualnić a nie usuwać i wcale nie jest taki zły jak inni uważają.
  • Level 9  
    A mógłbyś podpowiedzieć jak zaktualizować internet Explorer?
    Z góry dzięki.