Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung x510 - jak pozbyć się simlocka

16 Paź 2010 18:44 9678 14
  • Poziom 18  
    Szukałem na necie, czy można kodem, znalazłem jeden:
    *#9998*3323# lecz wyskakuje mi komunikat: "Błędny numer 3323"

Jak można usunąć simlocka tutaj? Potrzebny jakiś kabel czy można kodem?
  • Poziom 9  
    Jeśli chcesz sobie uszkodzić telefon to stosuj magiczne kody.Kody do sim-locka na podstawie imei albo box-em.Ewentualnie na własne ryzyko możesz spróbować programem F.S.T.-Free Samsung Tool 4.0.6beta1.
  • Poziom 12  
    Zamów kod z jakiejś zaufanej strony.Zapłacisz około 20e i po sprawie.
  • Moderator - GSM
    NAAS11 napisał:
    Zamów kod z jakiejś zaufanej strony.Zapłacisz około 20e i po sprawie.

Koszty które podałeś przewyższą wartość telefonu. W serwisie zrobią to za 20 -30 zł :-D
  • Poziom 12  
    Tak ale Autor pisał ze chciałby sciągnąc kodem i nie wspomniał o tym czy ma dostępny serwis u siebie.
  • Moderator - GSM
    Cytat:
    Jak można usunąć simlocka tutaj? Potrzebny jakiś kabel czy można kodem?
  • Poziom 18  
    Właśnie jeśli chodzi o serwis do tego modelu, nie mam nic. Szukałem na znanym serwisie aukcyjnym i tam nawet nie ma nic w stylu "kabel serwisowy" do tego modelu. Dlatego pytam. Jeśli się nie da, no to nic się nie stanie. Znajoma chciała się tylko dowiedzieć.

W sumie, to nie dowiedziałem się nic nowego nadal. Lecz z lektury internetowej wygląda na to, że za darmo się tego nie da.
  • Poziom 10  
    Ale nie musisz ściągać go na stałe w Samsungu w tym modelu możesz go wyłączyć tymczasowo wiem że kolega Jaber mnie wyśmieje ale jest taka możliwość.
  • Poziom 18  
    Wiem, że jest, robiłem tam w g600. A znasz kod do tego modelu??
  • Poziom 10  
    Tak jak pisałeś wcześniej *#9998*3323# ale musisz włożyć kartę sim taką której nie akceptuje ten telefon. Kod wpisz po wyświetleniu komunikatu zła karta wyświetli się ukryte menu znajdź wtedy opcję task loop to uruchomi go na wcześniej nieakceptowanej karcie.
  • Poziom 18  
    lecz gdy wpisuję ten kod wyskakuje komunikat: "Nieprawidłowy numer 3323". Karta jest włożona.
  • Poziom 10  
    5.Aby zdjąć simlocka na stałe wystukaj *0141# i potwierdź zieloną słuchawką. Pojawi się "Spersonalizowano"
    6.Zrestartuj telefon.Jeżeli pojawi się komunikat o wpisanie hasła wpisz 8x0 (00000000)
    7. Zatwierdź i gotowe - odblokowałeś swój telefon.
  • Poziom 18  
    Nie rozumiesz, nie pojawia mi się nawet żadne menu, tylko błąd kurde!!

Czy to tak trudno pojąć czy tylko punkty zbierasz na kopiowaniu tekstu.
  • Poziom 9  
    Nie rozumiem was ludzie.Czemu na sile chcecie sobie zepsuć telefon magicznymi kodami?Później co 2 post "samsung brak zasięgu po wprowadzeniu koda,brak imei"

Co do zdjęcia to tak jak pisałem w 1 poście innej metody nie ma
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Kolega dell741 ma racje, warto zanieść do serwisu, żeby ktoś zdjął simlocka, ponieważ często po wpisaniu magicznych kodów telefon traci zasięg bądź numer imei jest w postaci samych zer. Wtedy naprawa jest bardziej kosztowna niż simlock, chyba że jesteś w posiadaniu nspro, z3x lub innego boxu