Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B6 nie działa elektryka przednich prawych drzwi

16 Paź 2010 20:59 6753 8
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem w Pasku z 2005 B6 2.00 TDI. Nie działa mi centralny zamek w prawych przednich drzwiach, sterowanie w tych drzwiach lusterka (w tym ogrzewanie tego lusterka), kierunkowskaz zabudowany w tym lusterku oraz lampka oświetlająca auto po zmierzchu po otwarciu auta pilotem.
    W tych drzwiach działa jedynie system podnoszenia i opuszczania szyb. Wczesniej miałem przypadkowe zwarcie w gnieździe zapalniczkowym z przodu za sprawą uszkodzonej ładowarki do navi. Wymieniłem odpowiedni bezpiecznik i gniazdo funkcjonuje poprawnie. Ale pojawił się problem we wspomnianych drzwiach. Przeglądnąłem dostępne w instrukcjach opisy skrzynek bezpiecznikoych, ale nigdzie nie znalazlem bezpieczników do lusterek i tych elementopw, ktore mnie interesują. Proszę o pomoc i najlepiej meile na adres

jacekav(malpa)op.pl

Bardzo proszę o pomoc !
  • Admin grupy Samochody
    W Monachium nie ma kogoś kto to zdiagnozuje vagiem lub vasem?
  • Poziom 2  
    To ja zadałem pytanie i oczzekuję życzliwej odpowiedzi i pomocy a nie pytań.
  • Poziom 13  
    A nie jest jakis kabelek przetarty w słupku tych drzwi no i pytanie czy od strony kierowcy idzie robić wszystkie manewry lusterkiem itp?
  • Poziom 2  
    Od strony kierowcy nie da się sterować lusterkiem.Może ktoś ma rozpiskę pinów w gnieździe łączącym prawy przedni słupek z drzwiami. Mam zamiar dzisia sprawdzić zasilanie na tym słupku. Jesli zasilanie dochodzi to znaczy, że problem jest wewnątrz drzwi. A może jest jakiś bezpiecznik, który odpowiada za elementy, które u mnie nie funkcjonują?
  • Admin grupy Samochody
    jacek379 napisał:
    To ja zadałem pytanie i oczzekuję życzliwej odpowiedzi i pomocy a nie pytań.
    Więc życzliwie odpowiadam-sterowanie tym wszystkim odbywa się za pomocą magistrali can.:D
  • Poziom 2  
    Miałem niedawno identyczny problem i co się okazało ?
    - około 5cm od wtyczki, w gumowej osłonie w której jest cała wiązka przewodów do prawych drzwi był przerwany najgrubszy przewód (brązowy - masowy) ... !!! normalnie jaja ... takich rzeczy nie widziałem w 15-20 letnich samochodach, a tu w 6 letnim Passacie się zdarzyło...
  • Poziom 9  
    witam mam podobny problem w passacie b6 2006r a objawia sie tak:
    nie dziala mi migacz w lusterku prawym oraz ogrzewanie tego lusterka natomiast reszta dziala w miare poprawnie.
    gdy domykam szyby z pilota to zamykaja sie wszystkie oprocz tej w prawych drzwiach
    dodatkowo kiedy zamykam szyby to zamiast sie zamykac to najpierw sie opuszczaja a dopiero po ktoryms razie sie zamkna.
    pozdrawiam i prosze o jakies wskazowki
  • Poziom 35  
    niedzwiedz19 napisał:
    pozdrawiam i prosze o jakies wskazowki

Również pozdrawiam , a co zrobiłeś do tej pory ?