Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark 35.0 a obsługa kart pamięci 4GB

16 Paź 2010 22:22 6657 6
  • Poziom 21  
    Witam. Mam pytanie co zrobić aby mój lark widział kartę SD 4GB,(wszystkie mniejsze widzi) nie pomogło formatowanie karty, zmianę win 5.0 na 6.0, instalowanie programików na karty SDHC, bo niektórzy piszą że im czyta takie karty więc dlaczego mnie nie może. Proszę kolegów o sensowne odpowiedzi a nie taki "nie bo nie" itp możliwe że ktoś zna na to odpowiedź lub wyjaśni mi dlaczego tak jest.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator - GSM
    Ta karta to SDHC czy zwykła?
  • Poziom 39  
    grzechu40 napisał:
    nie pomogło formatowanie karty, zmianę win 5.0 na 6.0,

W jaki sposób zmieniłeś Windows CE 5 na Windows CE 6 w Larku - producent nie przewidział takiej możliwości.
    Co do Larka 35.0 i kart 4GB - zobaczy - pod warunkiem, że nie będzie to karta SDHC, tylko zwykła SD (np. Transcend)
  • Poziom 21  
    Jest to zwykła SD "KING memory" a Win 6 mam z pewnej strony, polegało to na tym by usunąć stare pliki windows i programy i przekopiować nowe z win 6 z pewnymi modyfikacjami itp i to działa. Nie wiem tylko dlaczego nie widzi 4 GB co blokuje taką pojemność musi być jakieś ograniczenie, ale nie będę się wymądrzał bo nie jestem ekspertem w tych sprawach coś nie coś wiem ale to za mało by sobie ztym poradzić dlatego liczę na Waszą pomoc.
  • Poziom 15  
    Miałem podobny problem ale w akirze. Karta SDHC 4 GB Kingston nie działała, a karta "no name" (też SDHC 4GB) działała. Do dziś nie wiem czemu tak a się napociłem. Ale wracając do topicu, proponuję - jeśli masz taką możliwość- pożyczyć na chwilę od kogoś kartę innej firmy (jeżeli nie testowałeś innych 4 GB).
  • Poziom 38  
    Jakiego oprogramowania dokladnie uzyles, by Windows CE widzial karty SD-HC? Bo wyrazenie "programików na karty SDHC" jest nic nie mowiace.

Ja uzywam pakietu SDHC-Support-for-WinCE50.zip z wlasnym skryptem automatyzujacym ma starcie. I dziala praktycznie na KAZDYM urzadzeniu z WincE5 ktore do mnie trafia.. A uzywam WYLACZNIE kart Kingstona.
  • Poziom 21  
    Nie rozwiązałem tematu i sprzedałem nawigację więc na tym kończę, dzięki wszystkim za udział w dyskusji.