Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vaillant geyser mag 275/9 słabo grzeje

17 Paź 2010 00:11 3785 5
  • Poziom 2  
    używam od niedawna podgrzewacz vaillant geyser mag 275/9 woda jest letnia nie można się kąpać. Pokrętło z regulacją ustawione jest na maksa ,zawory odkręcone, siteczka czyste. I tak leci chłodna woda. co robić ? Co dziwne, to przewody wodne są podłączone jak by na odwrót, nie tak jak pokazują na nich strzałki i zawór jest na ciepłej wodzie. serwis nie obsługuje.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    witam kolegę
    sprawdż czy z prawej strony masz zimną rurkę, a z lewej ciepłą.
    Inna sprawa może masz za duży pobór wody przy temperaturze w granicach 45stopni wydatek wody około 5litrów
  • Poziom 2  
    w tym rzecz że zimna woda jest po lewej a ciepła wychodzi prawą, na prawej rurce z ciepłą wodą mam zawór a strzałka na nim jest w kierunku przeciwnym nie wiem czy podłączenie na odwrót mogło by działać . Ciśnienie wody jest normalne a palnik grzeje jak by tyle o ile
  • Pomocny post
    Specjalista - systemy grzewcze
    Zamień rurki i po problemie. Gdy masz podłączone odwrotnie, to podgrzewacz ma prawo się uruchomić, bo wpychasz część wody zwężką pod membrane, a ilość wody jest normalna.
  • Poziom 2  
    zmieniłem rurki poszło sprawnie ale po odkręceniu wody płomień zapala się ledwo co woda jest zimna żona wyrwie mi głowę . . . . próbowałem regulować przepływ wody i nic a temperatura nastawiona na full POMOCY Właśnie zdemontowałem sekcje wodną wszystko wyczyściłem , membrana cała ale po złożeniu woda poszła przez otworki z iglicą te nad całą sekcją zaworów i membranom . Czy znowu rozkręcać a może to jednak guma
  • Pomocny post
    Specjalista - systemy grzewcze
    Sory, ale bez serwisanta i części to chyba nic nie zrobisz.