Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv7 1040ew - Panel dotykowy

Tomolej 17 Paź 2010 17:37 3725 5
  • #1 17 Paź 2010 17:37
    Tomolej
    Poziom 13  

Witam,
    Przy rozbieraniu komputera, a dokładnie panelu dotykowego odczepiła mi się taśma łącząca ten panel z komputerem.Niestety ta taśma była przyklejona taśma i teraz nie mogę dobrze dopasować przewodu. Po pierwszy czy można kupić taką taśmę P-TWO AWM 20696 E221612-S 80C 30V VW-1 i czy jest jakiś patent na dobre przymocowanie tego bo sam próbowałem taśma to przykleić i nic z tego. Myślałem, że może uda się przylutować jakieś gniazdo i lepiej by to funkcjonowało. Po za tematem: myślałem, że HP stosuje wyższą technikę niż taśma klejąca...

0 5
  • #2 17 Paź 2010 19:36
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 17 Paź 2010 20:40
    Tomolej
    Poziom 13  

Nie mówiłem o touchpadzie tylko o panelu na którym znajduję się włącznik/ wyłącznik komputera, dotykowy klawisz włączania i wyłączania WiFi, dotykowy klawisz zwiększania zmniejszania głośności. Panel znajdujący się pod ekranem.
    Super, że poradziłeś mi jak się trzeba było ustrzec przed problemem, ale mi potrzebna jest odpowiedz jak sobie teraz z tym problemem poradzić. Chyba, że to forum wytykania błędów.
    Czy można kupić gdzieś taką taśmę i w jaki sposób i jakiej użyć taśmy, żeby dobrze i prawidłowo zamontować. Na co zwrócić uwagę przy montażu

0
  • #4 17 Paź 2010 21:18
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 17 Paź 2010 21:40
    Tomolej
    Poziom 13  

Przepraszam, ale jestem dzisiaj trochę podirytowany.
    Dziękuje za radę. Czy może kolega wie gdzie można kupić taki układ w Warszawie tak panel? albo taką taśmę bo już próbowałem przylutować tą obecną ale za mocno ją skróciłem...

0
  • #6 17 Paź 2010 21:52
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto