Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowy internet w Orange. Od 0,9GB/mieciąc

barytek 17 Paź 2010 22:34 6485 3
  • #1 17 Paź 2010 22:34
    barytek
    Poziom 23  

Jeżeli masz telefon na kartę w Orange i zużywasz ponad 30zł na miesiąc możesz mieć mobilny Internet za darmo albo za grosze.

Aby korzystać z darmowego internetu musisz mieć dwie karty sim w Orange na kartę. Jedną w dowolnej taryfie (byle nie Mix i Zetafon) a drugą w Orange Free.
    1. Doładowujesz konto w Orange free za 50zł.
    2. Otrzymujesz 2,75 GB transferu!
    3. Przelewasz 50zł z Orange free na swoje normalne konto przy pomocy usługi Przelew SMS. Najlepiej po 5 zł co 5 dni. Albo jak dużo dzwonisz to większą sumę.
    4. Przez 3 miesiące cieszysz się z darmowego Internetu.

Pieniądze z konta możesz również sprzedać znajomym jako doładowania za 5zł.

-Wady
    Konieczność posiadania drugiego telefonu lub modemu
    Przelew sms kosztuje 20gr. A wiec lepiej jest przelać cała kwotę za jednym razem
    Przelane środki są ważne przez 5 dni

+ Zalety
    Szybki mobilny Internet do 7Mb/s za darmo przez 90dni
    Średnio 30MB/dzień. To jest naprawdę bardzo dużo jak na sprawdzanie poczty i przeglądanie stron na telefonie.

Mój sposób jest sprawdzony. Sam z niego korzystam na telefonie HTC g1. Można również doładowywać konto za 100zł wtedy wychodzi znacznie więcej MB na dzień.

0 3
  • #2 05 Sty 2011 13:38
    Norfnet
    Poziom 12  

Ciekawy i wręcz banalny sposób.A czy ktoś wie w jaki sposób są robione karty z wysokimi llimitami jakie można kupić na Allegro? Np.13 GB danych ważnych przez 150 dni za kwotę 65zł.
    Patrząc na te oferty dochodzę do wniosku że nie mam sensu w uzupełnianiu swojego konta bo bardziej mi opłaci się kupić nowy starter z tak dużym limitem.

0
  • #3 05 Sty 2011 14:07
    siudziu
    Poziom 27  

Część korzysta z tego typu trików jaki opisał @barytek ,ale większość to pheak-erzy (poczytaj będzie wiedział kto to) a kupując od nich karty możesz mieć więcej problemów niż pożytku np. wizyte policji.

0
  • #4 05 Sty 2011 15:54
    Norfnet
    Poziom 12  

Ale zauważmy że ogłoszeń tych jest sporo i nie mogą być nielegalne skoro aukcje nie są usuwane.Pozatym wiele z tych ofert to firmy.
    Nie chodzi mi o sprawy prawne ale o to w jaki sposób robią takie limity w tych cenach.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo