Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik punktu rosy gazu- gdzie kupić ??

and61 18 Paź 2010 17:43 1491 5
  • #1 18 Paź 2010 17:43
    and61
    Poziom 26  

Poszukuję miernika do pomiaru punktu rosy , do tej pory uzywany był MPR 1 produkcji ZD IMP Kołbiel z roku 1988( firma nie istnieje ), niestety zestarzał sie i zaczął źle wskazywać , znalazłem pare ofert w necie ale albo przyrządy są za drogie albo produkowane na zamówienie
    Czy ktoryś z kolegow uzywa tego typu przyrzadu i może coś doradzić w zakupie

0 5
  • Megger
  • #2 19 Paź 2010 14:57
    Plumpi
    Specjalista - systemy grzewcze

Niestety są to przyrządy bardzo specjalistyczne i dlatego nie licz na niska cenę.
    To, ze produkowane są na zamówienie świadczy własnie o tym, że nie produkuje się ich seryjnie, a jednostkowo, bo też i zbyt jest niewielki. Zobacz jeszcze w AlfaTech.

0
  • Megger
  • #3 19 Paź 2010 18:31
    Sławek K
    Poziom 22  

Carboautomatyka w Tychach produkuje elektroniczne termo higrometry w zakresie pomiaru wilgotności od 0 do 100% RH i w zakresie temp od -20 do + 50 st C. pozdrawiam Sławek

0
  • Megger
  • #4 19 Paź 2010 19:50
    and61
    Poziom 26  

Sławek K napisał:
    Carboautomatyka w Tychach produkuje elektroniczne termo higrometry w zakresie pomiaru wilgotności od 0 do 100% RH i w zakresie temp od -20 do + 50 st C. pozdrawiam Sławek

Mówisz o termohigrometrze THG -1 ?? Jeśli tak to nie o taki sprzęt mi chodzi , Jeśli nie , to czy mogę cię prosić o podanie mi nazwy ?? Przejrzałem ich ofertę, ale nic innego nie rzuciło mi sie w oczy :(
    Miernik punktu rosy muszę wpiąć w instalacje gazową generatora endogazu by sprawdzić stan jego zawilgotnienia ( jest on kontrolowany przez sondę lambda ) ale procedury ISO wymagają kontroli tej sondy przynajmniej raz na 6 m-cy.

Co do AlfaTech , to nie widże w ich ofercie miernika który mnie interesuje , ale przekaże osobie zajmującej sie logistyka by wysłała do nich oficjalne zapytanie ofertowe

0
  • #5 20 Paź 2010 22:08
    Sławek K
    Poziom 22  

Zadzwoń do Carboautomatyki i dopytaj. Oni tam maja rozbudowany dział do projektowania i produkcji aparatury pomiarowej i systemów bezpieczeństwa dla różnych przemysłów może znajdziesz szukane rozwiązanie....
    pozdrawiam Sławek

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo