Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zegarek} Jak wyjąć "śrubkę"?

18 Paź 2010 21:01 25680 3
  • Poziom 36  
    Witam.

Mam niezłą zagrychę: muszę wyjąć werk z damskiego zegarka naręcznego. Wszystko cacy, wyjąłem plastikową ramkę, wyjąłem bateryjkę, ale nie wyjmę mechanizmu z koperty bez wyjęcia tego pokrętła. Oglądałem toto pod lupą, ale nie mogę wykumać jak go wydłubać.

Ktoś z Was może kiedyś coś takiego robił? Dodam, że działanie "na chama" nie wchodzi w rachubę, bo zegarek ma działać po powtórnym złożeniu. Są tu może jacyś zegarmistrze? ;)

Pzdr.
  • Moderator Samochody
    Dziurka w okolicy "ośki" ze sprężynową zapadką - wystarczy wetkać np. szpilkę. Przynajmniej w czysto mechanicznych tak było. Tutaj ta blaszka od góry może być zaczepem osi.
  • Poziom 43  
    Witam,
    Trabi napisał:
    Witam.

Mam niezłą zagrychę: muszę wyjąć werk z damskiego zegarka naręcznego. Wszystko cacy, wyjąłem plastikową ramkę, wyjąłem bateryjkę, ale nie wyjmę mechanizmu z koperty bez wyjęcia tego pokrętła. Oglądałem toto pod lupą, ale nie mogę wykumać jak go wydłubać.

Ktoś z Was może kiedyś coś takiego robił? Dodam, że działanie "na chama" nie wchodzi w rachubę, bo zegarek ma działać po powtórnym złożeniu. Są tu może jacyś zegarmistrze? ;)

Pzdr.
    mówisz - masz:

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto