Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 5800 XP nie działa nawigacja

lomek89 18 Oct 2010 21:20 3092 1
    lomek89
    Level 1  
    Otóż po krótcę przedstawię problem. Telefon nie jest mój, osoba która go posiada pobawiła się nim troszkę i pokasowała troszkę rzeczy na tym telefonie i chodzi o to, że podpiąłem telefon pod PC zainstalowałem ten cały program Nokia Ovi Suite i pobrałem z www mapki, odpaliłem je w PC i pokazało coś w stylu że została instalka wrzucona na telefon a w telefonie nigdzie tego nie mogę znaleźć. A jeżeli chodzi o standardowe mapy otóż problem jest taki, że internet w telefonie działa, na mynokia przez telefon również mogę się zalogować ale jak tylko odpalam nawigację i chcę zobaczyć jakąkolwiek mapę mam biały ekran i mapa niby się ładuje, lecz kilobajty nie lecą i teraz nie wiem czy użytkownik pokasował mapy czy coś jest nie tak z softem. Jeżeli mógłbym prosić to bardzo chętnie chciałbym uzyskać pomoc w obsłudze tej nawigacji lub poprostu informację jak mogę wgrać na telefon nowe mapy, żebym mógł korzystać w końcu z funkcji tego telefonu.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

Proszę zmienić temat wiadomości na zgodny z regulaminem. tino2003
    huk90
    Level 23  
    Kolego mapy na telefon możesz dograć za pomocą programu nokia maploader, mapa polski to około 100Mb , najpierw jednak radziłbym zrobić format karty i hard reset telefonu , nie wiadomo co zostało usunięte (nie zapomnij o kopii zapasowej potrzebnych rzeczy), po resecie telefon wraca do ustawień fabrycznych *#7370#, dodam jeszcze że istnieją alternatywne nawigacje jak garmin lub sygic które działają na tym telefonie