Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

odtworzenie partycji i plikow

wilkolaski 24 Sep 2004 00:58 1314 3
    wilkolaski
    Level 18  
    Macie jakies pomysly jak odtworzyc tablice partycji na dysku i tablice alokacji plikow (chyba tak to sie pisze) chodzi mi o to zeby byly widoczne partycje i pliki na nich.Dodam ze dysk nie byl formatowany.
    Najbardziej poszukuje takiej metody zebym nie musial przegrywac plikow na inny dysk.
    ed-ek
    Level 34  
    Jak rozumieć ten post?Czy po podłączeniu dysku komp go nie widzi?Jeżeli nie widzi to jak go podłączasz,czy podłączasz 2 dyski,czy 1.Jak 2,to jak masz ustawione zworki dysku.Jaki masz system oper. i jaki system plików(NTFS,FAT32)?
    wilkolaski
    Level 18  
    Dysk przez kompa jest widziany.System plikow na dysku to FAT32.Chodzi o to ze nie wudac partycji poniewaz XP wczesniej w jakis sposob jak wybieralem konsole napraw zapisal w tablicy partycji informacji ze zalozona jest tyko podstawowa partycja o wielkosci 2GB.Dysk ma 30GB,byl podzielony na piec czesci i zapelniony prawie do pelna.Chodzi mi o programi albo sposob ktory odtworzy w jakis sposob tablice partycji tak jak dawniej.
    kobol
    Level 12  
    Możesz kolego sprubować programem Partition Magic. Potrafi dzielić dysk na partycje bez utraty znajdujących sie na nim danych. Jeżeli chcesz odzyskać utracone poartycje i dane umieszczone na nich to nie wiem czy Ci sie to uda. Jeżeli nic nie było nagrywane na dysku to możesz skożystać z programu ontrack.easyrecovery.professional.6.03.p lub FILERECOVERY Professional (polecane przez forumowicza "nebo") tylko będziesz musiał te dane zapisać na inny dysk.