Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi b4 2,3 NG b+g brak stabilnych wolnych obrotów

Miietek 19 Paź 2010 16:04 1316 0
  • #1 19 Paź 2010 16:04
    Miietek
    Poziom 1  

Witam .Jestem nowy .Mój Problem dotyczy audi 2,3 benzyna-gaz z motorem NG z 1993 roku. Autko chodziło świetnie ,ale przyszedł ten dzień w którym padł regulator ciśnienia wtrysku. Po jego wymianie auto zaczęło dużo palić, później nie chciał zapalać.Po uruchomieniu ma bardzo nierówne obroty na biegu jałowym na benzynie i na gazie,szczela w wydech. Wymieniłem świece, kable,dotarłem zawory,wymieniłem popychacze zaworowe, sprawdzenie szczelności układu ssącego,krokowca.Nic nie pomogło(zapomniałem dopisać:wymieniłem automat na manuala ale to po tym jak zaczął chodzić jak stara K..). zastanawiam się nad czujnikiem spalania stukowego. sprawdzałem zapłon stroboskopem niby jest OK ,a silnik pracuje tak jak by zapłon miał po GZ albo nieszczelne zawory.Miałem wiele pojazdów z gazem i przy walniętym wtrysku powinien równo pracować na gazie(wszystko sprawdzone)ale on dalej przebiera,nawet przy przetrzymaniu na 2-3 tyś obrotów czuć że nie chodzi tak jak powinien. A i po nagrzaniu nie działa wtryskiwacz rozruchowy (pewnie walniety czujnik)
    Proszę o pomoc!

0 0