Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ducato 2.8 JTD 2005r nie odpala

19 Oct 2010 17:10 6202 4
  • Level 18  
    Witam autko jak w temacie w czasie jazdy słabło aż zgasł pokazuje błąd P1320 . Po odpaleniu na plaka auto chodzi ale nie ma mocy . Błąd wskazuje na czujnik wałka ale po odpaleniu na plaka chyba zaraz by zgasł . Proszę o podpowiedzi będę wdzięczny za każdą pomoc.Ktoś mi wspomniał iż mogą to być pompowtryski co wy na to ??
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 27  
    P1320 Synchronizacja faza/obroty czujnik położenia wału korbowego masz taki błąd
    Sprawdź czujnik jak masz taki to go podstaw . Sprawdź ustawienie rozrządu
  • Level 20  
    Witam. Mnie bardziej pasuje na przestawiony rozrząd (brak wolnych obrotów, mocy oraz błąd P1320).
  • Level 27  
    Nie mówie, że nie -rozrząd mógł się przestawić jak najbardziej. Jak posprawdza to się dowiemy podałem mu opis błędu teraz musi poszukać
  • Level 18  
    Dziękuję Panowie za zainteresowanie tematem póżno odpisuję bo mi padł internet czujnik sprawdziłem rozrząd ok a auto dalej odpala na plak aż nagle rano podchodzę i odpaliło od kopa . Dwa dni je męczyłem chodzi ma kopa błąd pozostał nie mogę go wykasować klient leciał w trasę to go zabrał dzisiaj dzwonił że jest ok . Nie wiem co za przyczyna jak znów padnie na pewno dam znać . Raz jeszcze dzięki za zainteresowanie tematem .