Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co to za czujka alarmowa ?? proszę o szybką pomoc!

20 Oct 2010 13:11 1245 4
  • Level 9  
    Witam szanownych Kolegów i Koleżanki , na wstepie mówię że jestem laikiem w zabezpieczeniach. Uszkodziłem dziś przypadkowo czujkę w fimię i muszę szybko ja wymienić - "po co ma o tym wiedzieć szefostwo i się puszyć" ale nie wiem co to za model. Prosze o pomoc i gdzie to kupic?
    Na tylniej ściance są takie oznaczenia LISTED - z tego co wyczytałem to jest to jakiś certyfikat, a nie nazwa producenta. Występują również takie oznaczenia 89 X o lub 0, N11 42 oraz ULC. Oczywiście podpis made in china!
    Przepraszam za słabą jakość zdjęć

Z góry dziękuje

co to za czujka alarmowa ?? proszę o szybką pomoc! co to za czujka alarmowa ?? proszę o szybką pomoc!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • OptexOptex
  • Helpful post
    Level 32  
    To jest "lustrzanka"DSC Teraz już są nowszej generacji ale nie martw się podobna wygladem też lustrzanka tylko nowsza cyfrowa to IVORY -czujnik produkowany przez firmę SATEL z Gdańska (www.satel.pl) kosztuje ok 84zł.Podłączenie takie samo jak w tej DSC.
  • OptexOptex
  • Level 9  
    Dzięki za podpowiedz! A nie orientujesz się czy nie idzie jeszcze kupić takiej identycznej DSC. Chętnie jakiś namiar :-)
  • Helpful post
    Level 1  
  • Level 9  
    suuper wielkie dzięki - temat zamkniety, Kolejny raz dzięki temu forum rozwiązałem problem :-)