Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Pa 3553 - sterowniki pod XP

21 Paź 2010 12:42 2678 8
  • Poziom 9  
    Witam,
    Jestem na etapie wyszukiwania i instalacji sterowników pod XPka dla FS Amilo Pa 3553. Nie ukrywam, że mam spory problem ze znalezieniem takowych. Zwłaszcza dla grafiki... Czy ktoś może próbował wcześniej przesiadki z Visty na XP w tym lapku? Nie znoszę Visty i 7 a XP byłby idealnym rozwiązaniem, ale nie chcę stracić całego dnia na poszukiwania jeśli po prostu nie ma takich sterów.
    Z góry dzięki za każdą wskazówkę.
  • SterControlSterControl
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj. Wskazówka:
    umieść identyfikatory wszystkich urządzeń, dla których szukasz sterowników, to na pewno ktoś pomoże :)
  • SterControlSterControl
  • Poziom 9  
    Najszybciej będzie jak wrzucę raport z everesta dla windowsowych sterowników urządzeń - widać elegancko czego nie widzi. Oczywiście wszystko opisane jako "Inne urządzenia" jest do zainstalowania.
    Chyba będę zmuszony wrócić do "siódemki" :cry: Nawet na zagranicznych forach nie ma nic na ten temat. Ktoś się pochwalił, że postawił XPka na tym lapku ale nie napisał jakie sterowniki instalował i skąd je wziął...

Link do raportu
  • Poziom 9  
    Znalazłem kilka wątków na innych forach. Wszystkie piszą o sterownikach pod XP dla wszystkich podzespołów za wyjątkiem... grafiki. Podobno nie ma żadnych zgodnych sterów dla tego lapka. I tak zainstalowałem sobie wszystko korzystając z Driver Genius z wyjątkiem sterownika graficznego. Dodam, że DG pobrał również jakieś "zgodne" stery graficzne, ale zaraz po ich zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu systemu otrzymałem to co pozostali użytkownicy, czyli... czarny ekran. Dzięki wielkie za pomoc, niestety wracamy do Win7 :cry:
    Wątek do zamknięcia
  • Poziom 13  
    Witam kolege ja mam problem z simensem ale 1718 tez nie moge nigdzie znalesc sterów pod grafike a chodzi na nim tylko vista.Driver genius zainstalował wszystko oprócz własnie tego.Mecze sie juz nad tym lapiek 2dni i chyba powrócę do visty.Na prawdę przesledziłem chyba juz wszystkie mozliwe fora na necie i nie dało zadnego rezulatu.Wielka porażka tego producenta mam tez drugiego lapka asusa gdzie mogę kazdy system zainstalowac nie ma zadnego problemu.
  • Poziom 17  
    Jak macie system to podajcie identyfikator grafiki z menadżera urządzeń. Po za tym w system powinien wam zidentyfikować nazwę producenta.
  • Poziom 9  
    Witam,
    Tak jak napisałem powyżej, nie ma szans na zainstalowanie sterów do grafiki dla tego modelu. Mordowałem się z kilkoma znajomymi informatykami, którzy zgodnym chórkiem potwierdzili: winxp nie wchodzi w grę... przynajmniej na razie ;)
  • Poziom 13  
    Wczoraj podeszły mi stery od Radeona Omegi a dokładniej:
    rad_w2kxp_omega_38330_7z_fixed

Moze ty znajdziesz podobne które beda działały.Lapek smiga az miło :)