Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzęt estradowy do 1000 zł.

djnobis 21 Oct 2010 16:31 1358 4
    djnobis
    Level 1  
    Musze kupić mały sprzęt (wzmacniacz,kolumny) później jak coś jeszcze uzbieram to mikser itp. Proszę o rade jaki wzmacniacz i jakie kolumny.... żeby to pograło przez dłuższy czas.... Hollywoody jak wzmacniacze jak i kolumny wyglądają ładnie ale wiem ze to szajs.... chce aby sprzęt miał tego kopa..... potrzebuje je praktycznie do domu a czasem na jakieś malutkie sale....

Najlepiej linki do allegro itp ;)

Z góry dziękuje!
    Rooomek
    Level 16  
    Witaj
    Na malutkie sale, to za 1000 zł kupisz co najwyżej jeden wzmacniacz, i to nie za bogaty.
    Tyle takich tematów na forum, że dziwię sie, że zadajesz takie pytanie.
    Po prostu takie sa realia.
    Pozdrawiam
    DDN
    Level 31  
    No racja lepszego puki co na ten czas nie wynajdziesz a broń cie panie przed zakupem tych dumnie nazywanych "mega zestaw estradowy XXXX watt"
    fizio
    Level 12  
    Do 1000 zl ciezko coś znalezc.Ale jak ja zaczynalem granie to zakupilem sobie Kolumienki TONSILA TON 200 (TON 400 ) rozne nazwy byly.Teraz mozna je kupic do 600 zl za dwie sztuki i zostanie Ci na wzmacniacz.Ja je zasilalem kiedyś wzmacniaczem KENWOOD'a KA-5020 i dawały rade jak dobrze pamietam mial 2x90 przy 8 ohm pozniej kupilem ADS-LX500 i na tej koncowce pokazaly pazurki.Takze poszukaj na allegro TON 200

co do wzmacniacza na allegro jest Elmuz (numer 1291632465) 2x200 przy 8 ohm wiec w sam raz do tych kolumn i zmiescisz sie w 1000 zł +/- 100 zł wysyłki

Wlasnie koncówka jest od Dj Maty:) Teraz spojrzalem na linki