Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch WLF 1200 PL dojdzie do płukania i wtedy koniec.

21 Paź 2010 16:39 1700 8
  • Poziom 9  
    Witam. Problem wygląda tak że pralka zaczyna prace normalnie aż dojdzie do płukania i wtedy koniec. Trzeba ją ustawiać od nowa na płukanie raz wypłucze a raz nie. A i gdy stanie to miga dioda która jest przy opcji pracuje. Tak jakby sygnalizacja awarii. Co może być powodem programator? Czasami wypierze, wypłuka, wywiruje i wszystko jest ok a czasami potrafi zawiesić się i kilkanaście razy pod rząd i nic. Trzeba koło niej staj i czekać jak koło frani:(
  • Poziom 17  
    Wyczyść filtr,udrożnij wąż spustowy może coś wpadło lub wymień pompę.pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Pompa pompuje wode więc chyba nic zatkane nie jest. A co mogłoby być z pompą? Zeby ja wymieniac? A i zapomnialem dodać ze smierdzi czasami jak odpompowywuje wode.
  • Poziom 24  
    Zrobiłeś to co podpowiedział kolega czy wolisz dać rękę uciąć że układ odpływu i pompa są w porządku.
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem uklad odprowadzania wody i nic nie znalazlem. Jak mogę sprawdzic pompę?
  • Poziom 17  
    Zacina się i stąd
  • Poziom 9  
    Powiem szczerze, że ekspertem w dziedzinie pralek nie jestem. Z drugiej strony jakos nie dociera do mnie to, że jest to wina pompy.

Zrobię tak jak kolega sugeruje. Wymienie pompe.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    migająca dioda pracuje oznacza błąd związany z poborem wody sprawdź sitko ewentualnie ciśnienie
  • Poziom 9  
    Sprawdzone i nic nadal to samo. Jak sprawdzic tą pompe? Mogę podlączyc pompę od innej pralki np. Polar?