Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung c650 - problem z napisami z USB

21 Paź 2010 21:21 7855 6
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z odczytem napisów podczas oglądania filmów z USB. Konwertowałem z txt na srt i nic z tego. Niektóre filmy odczytują napisy.
  • Poziom 11  
    Mogę się mylić ale wydaje mi się, że to zależy od tego w jakim formacie zapisany jest czas wyświetlania się napisów.
    Format czasowy:
    00:59:41:
    00:59:43:
    lub:
    [35812][35827]
    [35828][35851]
    [35852][35865]
    Format klatkowy:
    {85863}{85899}
    {85901}{85956}
    {85958}{85991}

Sprawdź format napisów które są wyświetlane i będziesz wiedział jakiego potrzebujesz. Format napisów, które nie są wyświetlane bardzo łatwo przerobić w SubEdit :)
  • Poziom 9  
    dzięki, pomogło z tym, że teraz trzeba bawić się z ustawianiem czasu chyba że coś robię nie tak
  • Poziom 38  
    stafan80 napisał:
    z tym, że teraz trzeba bawić się z ustawianiem czasu
    Może kolega rozwinie swoją myśl bo nie jarzę o co koledze chodzi :|
  • Poziom 11  
    Podejrzewam, że wrzucasz same napisy do SubEdita bez pliku filmowego. Wrzuć do programu film, później napisy. Wybierz opcję NAPISY, później KONWERTUJ i wybierz format. Następnie WIDOK i EDYTOR NAPISÓW. Sprawdź czy napisy się nie nakładają na siebie, czasem może się tak zdarzyć(będą linie podświetlone na czerwono). Jeśli wszystko ok zaznacz wszystko (CRTL+A), skopiuj, utwórz nowy plik tekstowy, wklej, zapisz. Usuń stary plik tekstowy później zmień nazwę nowego na taki sam jak filmu i powinno być wszystko ok. Pozdro
  • Poziom 10  
    Witam,
    ja konwertuję napisy programem SubtitleEditor - wczytuję napisy z pliku .txt później zamieniam z lewej strony z "Frames" na "Time" w celu uniknięcia ew. problemów z przesunięciem czasu wyświetlania napisów i zapisuję "Save as..." wybieram pozycję "SAMI Captioning" i zapisuję plik .srt do tego samego katalogu co film. Metoda działa na UE32C6500 więc podejrzewam że na C650 również będzie działała.
    pozdrawiam,
    M.
  • Poziom 9  
    Dzięki wszystko już poszło, bardzo mi pomogliście.