Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Sharan 1999r brak ciepłego nawiewu z tyłu

rafik108 21 Oct 2010 21:28 3695 2
    rafik108
    Level 18  
    Witam mam małe pytanko, kilka miesięcy temu kupiłem VW Sharan 99r 1.9 TDI, jak włączam ogrzewanie, z przodu dmucha ciepłe powietrze (pod dość długim okresie ale zawsze) a z tyłu cały czas zimne. Nie wiem dlaczego, wspomnę że jak było ciepło po włączeniu klimatyzacji, z tyłu nie leciało zimne powietrze z klimatyzacji tylko powietrze o temperaturze otoczenia. Co może być przyczyna może coś trzeba przełączyć o czym wiem? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i Pozdrawiam
    czarny1976
    Level 14  
    W tylnej nagrzewnicy jest taki silniczek który steruje klapą zimno-ciepło.Możliwe że padł silniczek w jednej pozycji i dlatego tak się dzieje, albo coś się zblokowało, bo tam są takie małe trybiki.Odkręc i sprawdż.
    rafik108
    Level 18  
    dziś podłączyłem samochód pod komputer i wyskoczył błąd "65535 uszkodzony moduł sterujący", ponaciskałem wszystkie przyciski pokombinowałem w jedną stronę w druga stronę i zaczęło dmuchać ciepło, i odkryłem że jak zmieniam temperaturę tylko przy nawiewie na przód (a jednocześnie automatycznie zmienia sie temperatura nawiewu na tył) to z tyłu ładnie dmucha tak jak chcę, a jak dotchnę się do zmiany temperatury bezpośrednio na tył to zaczyna dmuchać zimno, nie wiem czy idę w dobrym kierunku ale chyba to wina tego panelu sterującego prawda?