Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wykonam płytki drukowane PCB

leonow32 22 Oct 2010 17:45 4075 0
Altium Designer Computer Controls
 • #1
  leonow32

  Level 30  
  Wykonam płytki drukowane jednostronne i dwustronne, które dobrze nadają się do zastosowań hobbystycznych i prototypów urządzeń elektronicznych. Wykorzystuję laminaty o grubości 0,8mm, a w przypadku zamówienia płytki dwustronnej sklejam je i otrzymuję płytkę 1,7mm. Grubość miedzi 35um. Oferuję malowanie kalafonią oraz wykonanie napisów po przeciwnej stronie płytki. Maksymalny rozmiar płytki to format 200x270, a minimalna grubość ścieżki wynosi 14mils. Przyjmuję płytki w PDF albo w formacie KiCad. Możliwy jest także nietypowy kształt płytki!

  Kalkulator ceny płytki znajduje się na stronie http://leon-instruments.blogspot.com/p/produkcja-pytek-drukowanych.html i służy do podania orientacyjnej ceny. Ostateczną cenę ustalam bezpośrednio z Klientem. Generalnie cena zależy od ilości "bajerów" jakie Klient sobie zażyczy, a powierzchnia płytki to rzecz drugorzędna. Minimalna wartość zlecenia to 20zł nie licząc kosztów przesyłki.

  Im więcej tym taniej - zamawiając więcej identycznych płytek, każda kolejna jest 10% tańsza od poprzedniej! W przypadku zamówienia ponad dziesięciu płytek, jedenasta i następne kosztują tyle samo, co dziesiąta.

  Mam bardzo dobre zdanie o forum elektroda.pl dlatego każdy elektrodowicz, który ma na swoim koncie 1000 postów otrzymuje ode mnie rabat 5% :) każdy, kto zamówił wcześniej płytki o wartości 100zł otrzymuje rabat 10%.

  UWAGA
  Proszę wszystkich zamawiających, aby na płytce umieścili dowolny napis, taki jak nazwa projektu, abym miał pewność, że płytka jest drukowana właściwą stroną. Proszę o podanie wymiarów płytki. Płytka powinna być obrysowana dookoła cienką linią, abym wiedział, gdzie tę płytkę przeciąć.

  Zlecając wykonanie płytki jednocześnie oznajmiasz, że urządzanie wykorzystujące wykonane przeze mnie płytki spełnia odpowiednie normy i nie będzie służyło do łamania jakiegokolwiek prawa.

  Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB Wykonam płytki drukowane PCB
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • Altium Designer Computer Controls