Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Amilo Pro V3505 jak wejść do biosu?

22 Paź 2010 19:12 4465 6
  • Poziom 27  
    Witam, mam laptopa firmy Fujitsu Siemens model jak w temacie i nie mam pojęcia jak wejść w nim do biosu. Od razu powiem że wciskam przy starcie F1, F2, F8, F12, Del, Esc, Alt i Tab i za każdym razem nie wchodzi. Nie mam pojęcia co jest nie tak ale może jest jeszcze jakiś inny guzik od biosu ?
  • Poziom 32  
    Procedura wejścia do Bios-u jest opisana w dostępnej na stronie producenta dokumentacji. Równocześnie proszę sprawdzić czy klawiatura jest w pełni sprawna.
  • Poziom 27  
    Wdg noty katalogowej jest to F2, klawiatóra sprawna, nie pisałbym na forum gdybym nie miał pewności że jest to klawisz F2 (inne patrzyłem bo może coś się zmieniło, i patrzyłem wszystkie dla Phoenix Biox) albo że klawisze nie działają (mimo że działają poprawnie)....

Jakieś pomysły macie jeszcze ?

Dodano po 2 [minuty]:

Dodam jeszcze żę wyjęcie dysku i wsadzenie startowej płytki nic nie daje bo jest wyłączone bootowanie wszystkiego prócz HDD.
  • Poziom 32  
    Proszę spróbować czy działają inne opcje np, przez F12 wywołuje się Boot Menu. Procedury zawarte w Bios-ie zawsze przeszukują automatycznie wszystkie możliwe źródła.
  • Poziom 27  
    Napisałem chyba niezbyt precyzyjnie, wszystkie komendy i klawisze wymienione w poście 1 nie dają żadnego rezultatu (tak jakbym nic nie wciskał) i od razu wstaje system.

A co w przypadku jak zostało wyłączone przeszukiwanie wszystkiego poza HDD ?
  • Poziom 9  
    u mnie w LIFEBOOK A Series AH531 jest F2
  • Poziom 24  
    Na 100% jest to F2. Musisz miec coś uszkodzone.