Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PANASONIC TX-29ps2 POTRZEBNE OPINIE NA TEMAT TEGO SPRZĘTU

24 Sep 2004 21:49 2289 2
  • Level 11  
    chce kupic w przyszlym tygodniu nowego panasonica tego z tematu i zastanawiam sie czy dobrze robie...
    zgromadzeni tu eksperci na pewno sa w stanie mi pomóc w moim wyborze telewizora.

czy robie dobrze decydujac sie na ten telewizor???
    - od razu mówie, ze nie wydam pieniedzy na 100 hertzówke, a na temat sonego nasluchalem sie samych zlych rzeczy. powiedzial mi niejeden serwisant, ze telewizory sony z sony poland sa wadliwe i nie trzymaja zbieznosci kolorów!!! wszyscy mi mówia ze jesli chce sonego, to mam jechac sobie po niego do niemiec... ;)

jesli ktos moze mi pomóc, to prosze o wypowiedzi.
    z góry dzieki i pozdrawiam!!![/b]
  • Level 16  
    Witaj.Jak znam życie i Tv z kineskopami 29 cali to na 70% wymiana kinola za 3-4 lata za 1200-1600 zł.Życze miłego oglądania.pozdrawiam
  • Level 19  
    Cóż... Patrząc się na jego parametry http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=1199 - jest to całkiem, całkiem telewizorek, dla niezbyt wymagającego klienta. Jest wyposażony w bardzo nowoczesne chassis GP-2.
    Co do Sony - generalnie można powiedzieć, że Sony - zwłaszcza ostatnio - trochę obniżyło loty w jakości swoich produktów. Ja osobiście nie polecałbym Sony - chociaż dużo zależy też od szczęścia...