Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta główna x86 z 4 x LAN

22 Paź 2010 20:38 1001 4
  • Poziom 15  
    Witam

Poszukuję płytę główną, o małych wymiarach, x86, może być jednordzeniowy procesor lun dwu czy czterordzeniowy. Koniecznie na tej płycie muszą byc 4 porty LAN RJ45 (lub więcej). Najlepiej gdyby płyta ta była zasilana bezposrednio napięciem stałym np 12 czy 24V. Wiem, że takie płyty robi np VIA, taka płyta jest np w routerze VYATTA 514. Jakoś nie umiem znaleść takowej płyty - wiecie może gdzie coś takiego można kupić?
  • Poziom 31  
    Coś takiego odnalazłem Link. Możesz też kupić kartę sieciową z 4 portami ale jest droga.
  • Poziom 15  
    Karta sieciowa 4xRJ45 czyli QUAD odpada. Ta płyta jest za wielka wymiarowo niestety. Musi być w sprzedaży płyta mini ATX czy ITX taka jak w VYATTA514 bo tam jest własnie taka plyta z procesorem. Kiedyś widziałem takie na alledrogo ale juz nie ma ich a jest mi to aktualnie potrzebne.
  • Poziom 41  
    To nie jest "płyta" tylko ruter! O dość rozbudowanych możliwościach, ale nie komputer a ruter!
  • Poziom 15  
    VYATTA 514 jest na zwykłej plycie x86 :) tylko system jest routerem. I takiej lub podobnej plyty szukam.