Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens S6D power źle zdjęty simlock?

22 Paź 2010 22:30 1647 2
  • Poziom 35  
    Witam. Kupiłem Siemensa S6D Power, który kiedyś pracował w sieci "D2 PRIVAT".
    Mam z nim tylko jeden problem; mianowicie po włożeniu karty sim ERY działa idealnie, natomiast z kartą Simplusa, czy 36,6 wyłącza się po kilku sekundach pracy (nie więcej niż pół minuty). Co może być przyczyną?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Edit:
    Dodam jeszcze, że nie ja zdejmowałem simlocka, prawdopodobnie został zdjęty poprzez wpisanie wartości do EEPROMu - są ślady rozbierania.

Domyślam się, że to może być wina simlocka, bo miałem cos takiego z SE k700i, że po zdjęciu simlocka wyłączał się po pewnym czasie. Ale mu jakoś przeszło...
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Podejrzewam, że po prostu nie współpracuje z niektórymi kartami sim, w końcu ten model ma już trochę lat ;)
  • Poziom 35  
    Mhm, czyli może być i taka ewentualność :-/ No nie pociesza mnie to... Czy cos takiego zdarza się też w nowych telefonach? Bo, jak pisałem, miałem SE k700i, i po zdjęciu simlocka też odrzucał karty Polkomtela, ale potem mu jakoś przeszło...

Dodano po 53 [sekundy]:

tzn. tez się wyłączał. Wyłączenie następuje po ok. 24 sekundach od włączenia. To samo było w SE.