Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm firmy PRESTO jak zresetować GOLF 2

mirekm84 23 Oct 2010 17:43 1436 1
    mirekm84
    Level 11  
    Witam wszystkich

Mam taki problem otóż kupiłem sobie od siostry chłopaka golfa 2 z alarmem firmy PRESTO konkretnego modelu nie znam wiem tylko że był montowany chyba z 3 lata temu i pilot ma 2 przyciski i samochód ma centralny zamek. I kolejnego dnia po zakupie jak kucnąłem sobie przez przypadek to go uzbroiłem i niei pamiętałem jak się go rozbraja (tam coś trzeba było wcisnąć przycisk przy pilocie co zrobiłem i przytrzymać kilka sekund ukryty przycisk o czym zapomniałem). Jak włączył mi się alarm to chyba wtedy sobie przypomniałem o tym przycisku i przytrzymałem go sobie i wtedy alarm się wyłączył i dioda zaczęła świecić światłem ciągłym. Przeczytałem że to jest tryb serwisowy i trzeba się udać do serwisu, można to zresetować jakoś samemu bo dziwnym trafem od tamtego momentu przestały mi działać spryskiwacze i tylnia wycieraczka a wiem że jak alarm się włączył to i te rzeczy razem się z nim włączyły jak dobrze pamiętam :/ a jak nie to był bym też wdzięczny za schemat instalacji od wycieraczek i spryskiwaczy. Bezpieczniki sa ok. i silniczki już sprawdziłem tylko nie dochodzi napięcie do pompki od spryskiwaczy i do tylniej wycieraczki przednia działa :/

Będę bardzo wdzięczny za pomoc