Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.

randyhliwek 27 Lip 2014 12:48 77864 138
    beautyland
    Poziom 9  
    witam,
    Ciekawe jak auto się nazywa. To dość istotne w tym momencie.

Postaram się pomóc.
    Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
    domino79
    Poziom 2  
    Witam.Pomoże ktoś z dobraniem nadajnika.Mam takie coś:
    Auto- Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    i nadajnik raczej nie od tego auta:
    Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    kormac1
    Poziom 1  
    mario s.

cześć Mario. Miałbyś może na zbyciu pilota dickie 40hz
    remcz
    Poziom 2  
    witam!
    chciałbym się dowiedzieć czy miał ktoś z forumowiczów przyjemnośc z autem amfibią firmy clutch 27mhz napęd na 4koła 7,2v --zaginął pilot i nic nie podchodzi z podmienianych pilotów -fajna zabawka i szkoda wyrzucic
    moze ktoś cosik podpowie ?
    remolmar
    Poziom 12  
    Witam,

Panowie a może ma ktoś zalegające na półce lub w piwnicy :) autko firmy New Bright Pro Scorpion. zasilane 12,8V. Od kilku dni intensywnie walczymy tu z jednym z kolegów na forum żeby autko powstało. Może ktoś ma samą elektronikę?
  • Relpol przekaźniki
    mario s.
    Poziom 18  
    A co się dzieje z tym Scorpionem że nie działa ?
    remolmar
    Poziom 12  

hej,

tutaj link do postu :

Link

Teraz stanęło na tym że dioda ZD2 i stabilizator IC2 ( 7133 ) też się upaliły
    Wymieniłem oba elementy i nadal nie działa. Napięcie po podłączeniu do nóżki ( wyjścia ) spada do 0,7V i dalej w sumie nie wiem co jeszcze sprawdzić.

Udało mi się wczoraj jeszcze trochę posiedzieć przy aucie ( Scorpion ). W sumie niewiele ustaliłem tyle że wczoraj jak podłączyłem jeszcze raz wszystko to napięcie nie spadło ale dioda ZD2 i stabilizator zrobiły się gorące dosłownie w jednej sekundzie !!! Szybko rozłączyłem zasilanie i tyle. Coś gdzieś robi zwarcie ale co ? jak nie jest podłączone wyjście na płytkę to nic się nie grzeje.
    grzesiekci
    Poziom 8  
    Witam wszystkich.

Jestem w posiadaniu samochodu RC taka duża terenówka.
    Nie mam pilota do niej, da się temu zaradzić ? Samochód jakiś z Chin nie ma żadnej nazwy ani modelu tylko 27 Mhz i zasilanie pilota 9V Dodaje zdjęcie płytki
    Mam pilot i odbiornik z innego auta pilot TX2S z regulowaną cewką odbiornik CP-RX2 tez z regulowaną cewką może uda się przeszczepić odpowiednie części
    Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota. Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    wojtekkos20
    Poziom 9  
    Witam
    Posiadam Łódź zdalnie sterowaną Nikko Island Cruiser ale niestety zgubiłem pilot do niego.
    Czy ktoś mi podpowie czy da się coś z tym zrobić czy poprostu nie da sie ją uruchomić??Pozdrawiam.
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    Musisz szukać fabrycznej aparatury nie uruchomisz na innej aparaturze - pilocie.

Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    wojtekkos20
    Poziom 9  
    Czyli jak dobrze rozumie musze pozyskac taki sam pilot od takiej samej łodzi?
    Bo czytalem forum i pisali że może ale nie musi podejść od innego zdalnie sterowanego pojazdu Nikko z taka samą częstotliwością i sam nie wiem.
    Myślalem żeby popróbować różne kontrolery czy by jakiś nie zadziałał.
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    Może podobny od tej firmy będzie działał czyli Nikko, z tą samą częstotliwością.
    wojtekkos20
    Poziom 9  
    Ok jak znajde podobny to spróbuje.
    Dzięki za pomoc.
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    Jak będziesz kupował weź ze sobą model i baterie aby nie kupić w ciemno :)
    wojtekkos20
    Poziom 9  
    Wiem.
    Dzięki.

Moderowany przez Madrik:

Dwa słowa, dwa zdania - Oba do poprawki.
    Proszę pilnować pisowni w przyszłości.

arocze
    Poziom 2  
    Witam Wszystkich. Jeśli ten temat jest jeszcze aktywny to miałbym pytanie. Synek dostał samochód zdalnie sterowany nikko jeep rescue, niestety bez pilota i ładowarki. Gdyby ktoś się orientował gdzie takie coś zdobyć to proszę o info. Nie znam się na tym ale jeżeli będą potrzebne jakieś informacje które można odczytać z modelu to chętnie podam, Pozdrawiam Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    Sterowanie aparatura dostępne tylko na bazarach oraz portalach aukcyjnych czy ogłoszeniach. Na spodzie płyty podłogowej powinno być więcej danych, oraz jaka to skala wielkość wymiary.
    Może jakieś zdjęcia elektroniki.
    arocze
    Poziom 2  
    Na spodzie są takie informacje: Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    Jutro popatrzę dokładniej. Pozdr
    1 PAWEL
    Poziom 41  
    Sprawdź czy wejdzie taki pakiet Wymiary 137 x 47 x 25 mm

Można zastosować baterie AA 6szt. - 9V. Lub akumulatorki 6szt. - 7,2V.
    Długość 86,00
    Grubość 15,00
    Szerokość 51,00

Skala 1:6 ponad 700mm długości.
    arocze
    Poziom 2  
    W sumie to baterie mam, znalazłem też ładowarkę z odpowiednią końcówką, choć nie wiem czy się nadaje. Najbardziej potrzebuję pilota. Nie wiem jak odnaleźć inne dane tego modelu... Mam zdalnie sterowany samochód bez pilota.
    OjciecRysiu
    Poziom 5  
    Witam wszystkich. Mam problem jak w temacie tyle ze dotyczy motorówki z Nikko (40 Mhz)znalezienie pilota graniczy z cudem. Byłem na targu nic nie mają. Jedyne co mi zostaje to wymiana paru elementów na płytce tylko teraz pojawia się pytanie których? Co prawda czytałem cały ten temat i się domyślam od czego zacząć ale jednak wasze doświadczenie jest większe w tej kwestii wiec wolałem napisać niż bazować na moich domysłach. Proszę o pomoc :D
    OjciecRysiu
    Poziom 5  
    Napisałem do sprzedawcy może coś poradzi.
    OjciecRysiu
    Poziom 5  
    Niestety sprzedawca nie posiada pilotów 40mhz. Jakieś propozycje ? W jaki sposób mogę uratować tą zabawkę?
    wojtek 9007
    Poziom 38  
    Witam - proszę podać symbole elementów które zaznaczyłem X oraz Y

Dodano po 36 [sekundy]:

1 PAWEL
    Poziom 41  
    Jak jest możliwość uruchomienia to na pewno poszukiwania warte są czasu w końcu uda się trafić na aparaturę. :)