Ciśnienie przed filtrem masz 11 barów?
Pompa LUK ma własny zawór który ma puścić przy ok 7-8 barach.
Ale pomijając tą pompę, masz zatkany układ paliwowy, filtr paliwa,
może podróba która przy ciśnieniu robi się jak szmata i zatyka przepływ.
Nie podam tu nazwy producenta tych ścierek z litości.
Wyciągnij filtr, i ściśnij go lekko dłonią, jak swobodnie da się zgniatać to; kosz!
Tylko oryginalne filtry zdają egzamin, podróby albo mają zbyt luźną uszczelkę
górną i dolną, albo dają się zgniatać już przy 0,5 bara ciśnienia w komorze.
Zawór przelewowy na bloku tak jak napisałeś, 2,7-2,8 bar na wolnych obrotach ma być. Twoje 2,4 - 4,7 to wystarczające dla pustego auta,
dla załadowanego za niskie.
Cały układ zasilania na silniku do sprawdzenia, szczelność, drożność zwężek i przelewów, uszczelki wtryskiwaczy itp.
Zacznij od tego filtra bo coś mi tu brzydko pachnie.
Jak sprawdzałeś poziom oleju w retarderze?
Bez spuszczenia rozgrzanego oleju nie dowiesz się czy poziom był prawidłowy. Ten korek z boku jest do przedmuchania układu przy wymianie oleju, nie do sprawdzania poziomu.
Zalewanie retardera olejem to też jest sztuka.
Jak miałeś odkręcony przewód powietrza od zaworu retardera to jak miało powietrze tam nie uchodzić co parę sekund?
Tam powietrze ma być cały czas, elektrozawór ma być szczelny.
Turbina też cieniutko, przy pełnym obciążeniu 2 bary w porywach powinna Ci dmuchnąć swobodnie,
ale to może być wynik niedostatecznej dawki paliwa.
Po sprawdzeniu układu zasilania sprawdź szczelność dolotów.
A na koniec cuś z niespodzianek;
Sprawdź siłownik górskiego na klapie wydechu.
Widziałem już takich co turbinę wymieniali, pompy wtryskowe itp
a zablokowana była klapa wydechu.
Powodzenia.