Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

usterka oświetlenia wewnętrznego seat toledo 2 2004r

24 Paź 2010 09:58 4012 2
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich na forum jestem nowym użytkownikiem i mam problem z oświetleniem wewnątrz. Przy otwieraniu drzwi kerowcy nie zapala się oświetlenie wewnętrzne .Podejrzewam mikrowyłącznik ponieważ kiedy drzwi nie są jeszcze całkowicie zamknięte światło się pali ,a gdy rygiel otworzy się całkowicie to światło gaśnie . Pytanie moje jest czy można wymienić sam mikrowyłącznik , domyślam się żę jest on w zamku i wiąże się to z koniecznością jego demontażu , i czy zamek jest łatwy do rozebrania ,niechciałbym czegoś zepsuć??? A może ma ktoś jakiś inny patent na tą usterkę
  • Poziom 14  
    Pozdrawiam

Uszkodzenie mikrostyku w zamku w grupie VW jest dosyć powszechne.
    Moja rada- wymiana zamka ; wymiana mikrostyku jest dość skomplikowana wymaga dem zamka z drzwi i pytanie gdzie taki mikrostyk zdobyć.
    Rada- sprawdź czy nie jest przerwany przewód odpowiedzialny za zapalanie lampki na przejsciu miedzy drzwiami a słupkiem "A" nadwozia lub czy nie masz oksydacji na złączach
    powodzenia !

Moderowany przez Pawel wawa:

Bzdura, mikrostyki się wymienia, są dostępne bez problemów. Za pisanie takich porad powinno być ostrzeżenie.

• Poziom 8  
    Dzięki za pomoc , a gdzie w razie koniecznośći wymiany można je kupić ,bo chyba nie w serwisie ???