Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilarka łańcuchowa BOSCH AKE 35-18S-koło zębate gdzie kupić?

24 Paź 2010 12:00 10703 7
  • Poziom 9  
    Witam,
    panowie, ogromna prośba o pomoc...

Pilarka łańcuchowa elektryczna:

BOSCH AKE 35-18S

Uszkodzenie:

białe, duże koło zębate z tworzywa sztucznego, o zębach wewnętrznych jest całkowicie zjechane... zębów już nie ma.

Oznaczenie uszkodzonej części:

PA 66 GF30 PTFE15

Problem:

Gdzie można tę część kupić, najlepiej bez horrendalnych marż...

Z góry dziękuję za pomoc...
    Pozdrawiam!!!
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Cała piła kosztuje około 380złotych. Twoja część do PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ - AKE 35-18 S / 230 V /EU o numerze katalogowym, który też powinien być na etykiecie 3 600 H36 B00 kosztuje 32zł netto (nr części katalogowy 1607000A06 na rysunku część o nr839). Za taką cenę + VAT22% powinieneś kupić w każdym serwisie naprawiającym elektronarzędzia. Nie wiem z czego jest wykonany wałek który współgra z tym kołem jeśli z plastiku to też dobrze by było jeśli byś go wymienił jeśli to metal to nie trzeba. Pozdrawiam

Dodano po 5 [minuty]:

Nigdy nie wstawiałem obrazka mam nadzieję ze się uda Pilarka łańcuchowa BOSCH AKE 35-18S-koło zębate gdzie kupić?
  • Poziom 9  
    Jacek,
    dokładnie... to ta część.

Zawitam do jakiegoś serwisu BOSCHa u mnie w mieście, zobaczę jaką cenę mi rzucą za tą część. Obawiam się, że oni woleli by żebym oddał urządzenie do naprawy im, tak to rzucą jakąś kwotę 100% wyższą... trochę nie fair...

Bardzo dziękuję za pomoc...

ps. ten wałek jest metalowy, przełożę....
  • Użytkownik obserwowany
    Umnie nie ma żadnego narzutu na części. Zreszta nawet 60zł to nie góra.
    Za to serwis za naprawę sobie dobrze liczy.
  • Poziom 17  
    Czasami serwis dolicza nawet 25% do wartości części. Ale oni tez muszą zmarnować czas na zamówienie tego z centrali bo wątpliwe żeby mieli na miejscu. Pracownikowi który rozmawia tez trzeba zapłacić wiec to nie jest hop siup ze oni nie powinni doliczać.
  • Poziom 23  
    Ja bym sprzedał za 32netto przecież wiadoma sprawa że ja i tak dostaję jakiś rabat na części. Choć nie ukrywam i zgadzam się z ElDiablo1212 że jeśli ktoś dolicza sobie dodatkowy narzut to ma on na celu np. pokrycie kosztu rozmowy nieraz ciężkiej aby dogadać się co dany klient chce. Klienci są różni niektórzy bardzo konkretni inni zajmują zbyt długo czasu. Co do ciebie bonart1 nie musisz iść do serwisu BOSCHa inne serwisy też mogą Ci to załatwić a być może i zwykły sklep jeśli jesteś z okolic Starogardu to zapraszam
  • Poziom 9  
    Witam,
    byłem w serwisie kosiarek i pilarek, kupiłem to kółko za 40zl :D,
    właśnie skręciłem urządzenie do kupy...

Śmiga!!!

Dziekuję wszystkim za pomoc...
  • Poziom 9  
    witam ponownie...

tym razem mam potrzebe zakupu prowadnicy... ma ktos moze wejscia w serwisach by kupic to za fajna cene?