Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z alternatorem do seicento

mapet1@ 24 Oct 2010 13:16 3450 3
Bosch
  • #1
    mapet1@
    Level 2  
    Witam kolegów

    Mam pytanie czy alternator z seicento 1.1 pasuje do seicento 900. W moim 1.1 ionstalacja standardowa, są tylko elektryczne szyby i nic poza tym, ale przede wszystkim chodzi mi o to czy wygląda tak samo tzn. rozstaw śrub mocujących i przyłącze przewodów instalacji będzie pasowało?

    Dziękuje za pomoc
  • Bosch
  • #2
    User removed account
    User removed account  
  • Bosch
  • #3
    CameR

    Moderator of Vehicle Security
    Alternator do sc900 - 55A
    Pasuje do następujących modeli FIAT :
    CINQUECENTO 0,9dm3, 29kW, 1991.07 do 1998.01
    CINQUECENTO 0,9dm3, 30kW, 1991.07 do 1993.12
    PANDA 0,9dm3, 29kW 1992.04 do 1996.12
    SEICENTO 0,9dm3, 29kW, od 1998.01

    Zamienniki:
    BOSCH 0986039501
    BOSCH 3950
    FIAT/MARELLI 46231650
    FIAT/MARELLI 46472225
    FIAT/MARELLI 63320094
    FIAT/MARELLI 63320097
    FIAT/MARELLI 63321165
    FIAT/MARELLI 63321171
    FIAT/MARELLI 7704356
    FIAT/MARELLI 7711092
    FIAT/MARELLI MAN382
    LUCAS LRB00188
    LUCAS LRB188
    VALEO 437370


    Alternator do sc1100 - 65A ma zupełnie inną budowę, pasuje do:
    DOBLO 1.2dm3, 03.2001 - bez wspomagania
    PALIO 1.2dm3, 09.1997 - bez wspomagania i klimatyzacji
    PANDA 1.1dm3, 09.1903 - bez klimatyzacji
    PANDA 1.2dm3, 09.1903 - bez klimatyzacji
    PUNTO 1.1dm3, 01.1995 - bez wspomagania i klimatyzacji
    PUNTO 1.2dm3, 01.1994 - bez wspomagania i klimatyzacji
    SEICENTO 1.1dm3, 10.1999 - bez klimatyzacji
    SIENA 1.2dm3, 01.1998 -
    STRADA 1.2dm3, 06.1999 - bez wspomagania i klimatyzacji

    Zamienniki:
    BOSCH 0986038621
    BOSCH 3862
    FIAT/MARELLI 63320040
    FIAT/MARELLI 63321082
    FIAT/MARELLI 63321173
    ISKRA 11201695
    ISKRA AAK4556
    LUCAS LRB00326
    LUCAS LRB326
  • #4
    mapet1@
    Level 2  
    Dziękuję panowie za pomoc