Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piekarnik mastercook

25 Wrz 2004 15:28 5078 7
  • Poziom 28  
    Witam

Mam problem z kuchenka elektryczna mastercook a wlasciwie z piekarnikiem. Od nie dawna nie da sie na nim ustawic innej temperatury jak 180 st. Proba ustawienia innej konczy sie automatycznym (po paru chwilach) przestawieniem na 180. Podejrzewam ze cos sie walnelo w ukladzie regulujacym termostatem. Tylko co to moze byc ??

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    no ale ja sam bym chcial sie zabrac za naprawe. nie mam kase na oddawanie tego w rence jakis specjalistow :))
  • Poziom 28  
    Nie chodzi tu o to czy jestem wielki elektronik czy nie, tylko napisalem tu bo moze ktos mial taki problem i wie jak go rozwiac. Po to chyba jest to forum no nie?? Oddac do naprawy to ja moge i bez pisania na forum.
  • Poziom 18  
    spróbuj zdjąć przednią scianke zegara odtłuścic to wszystko i wysuszyć może być zawilgotniały. sprawdż wtyczkę od czujnika temperatury (często są kiepskie) jak i sam czujnik a narazie zegar zostaw w spokoju
  • Poziom 11  
    Witam Dam 100% rade wymien przełącznik funkcji podejrzewam ze jest to 8H styk na przelaczniku po podgrzaniu rozwiera sie setki ich wymienilem