Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WHIRLPOOL AWG 334 - 800 jak wymienić fartuch

grzes.p 24 Oct 2010 23:35 3422 3
    grzes.p
    Level 9  
    witam serdecznie:)
    jak w temacie. przeszukałem forum i znalazłem kilka tematów z tym problemem jednak chodziło o inne pralki. najbardziej pomocny wydaje mi się ten temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic410615.html jednak nie wiem czy ma to się tak samo do mojej pralki proszę o pomoc.
    pozdrawiam - grzes.p
    sujka5
    Level 26  
    Bardzo trudno się tam wymienia fartuch , gdyż jest tam bardzo mało miejsca na palce i powiem tak...albo będziesz miał dobre narzędzia które pozwolą ci to zrobić samemu lub będziesz wyciągał zbiornika na zewnątrz .
    Osobiście preferuję dobre narzędzia + spryt techniczny.
    Trzeba zdjąć opaskę z fartucha a tam gdzie jest mocowany do zbiornika rozkręcić opaskę , poskładać wszystko w odwrotnej kolejności i koniec.
    grzes.p
    Level 9  
    Dziękuję bardzo za odpowiedz.
    Aktualnie jestem na takim etapie, że fartuch już ściągnąłem (bez wyciągania zbiornika) i muszę z nim iść do sklepu żeby upewnić się , że kupię odpowiedni. faktycznie jest tam bardzo mało miejsca na palce, a już prawie w ogóle nie ma miejsca na jakiekolwiek narzędzie, ale udało się (na szczęście mam trochę sprytu technicznego). jak kupię fartuch to drugi, wydaje mi się trudniejszy etap naprawy, ale jak się uda to w/g cennika Whirlpool zaoszczędzone 190 zł. aha dzwoniłem do 4 może nawet 5 serwisów agd we Wrocławiu i nikt nie chciał się podjąć naprawy , bo jak mówili jest za trudno:(
    pozdrawiam
    grzes.p
    Level 9  
    witam ponownie:))
    fartuch wymieniony bez problemu zajęło mi to nie więcej jak 30 minut a wszystko dzięki narzędziu za 80 groszy plus spryt !!!
    pozdrawiam