Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router firmy Netgear. Jakie są Wasze opinie na jego temat?

ania196 25 Oct 2010 00:10 5878 6
    ania196
    Level 9  
    Witam

Mam małe zapytanie do Was chce podzielić internet na dwa komputery stacjonarne i laptopa. I tak kompy stacjonarne mają być połaczone kablem z router a laptop bezprzewodowo i che sie zapytac co Wy myślicie o tym routerze netgear-jwnr2000-router-wirelessn-300mbps-4x-lan. Bedę wdzieczna za Wasze opinie
    Internet mam z sieci osiedlowej przez kabel a nie przez modem

Pozdrawiam
    hermes-80
    Level 43  
    Powinien sobie poradzić jeśli ty poradzisz sobie z konfiguracja.
    A najpierw sprawdź czy nie masz blokady na TTL żeby potem nie było płaczu jak kupisz ;)
    start/uruchom/cmd
    wpisz w czarne okienko: ping onet.pl -t -i 150 jeśli dostaniesz odpowiedź i TTL będzie większe niż 1 to nie masz żadnej blokady.
    Co do blokady po MAC to sądzę że router powinien mieć klonowanie MAC - sprawdź to w manualu do niego.

Jeśli będą spełnione te warunki to śmiało kupuj.

Co do twojego likna to nie działa.
    ania196
    Level 9  
    dzieki to tak limitowanego TTL nie mam znaczy moje TTL=48 no z tą konfiguracją moze być problem (i zapewne będzie :))
    hermes-80
    Level 43  
    Skoro otrzymałaś taki TTL wykonując dokładnie :!: moją komendę to nie masz blokady, a nie limitowania na TTL, teraz sprawdź czy masz MAC clone w routerze i jeśli tak to biegusiem do sklepu ;)
    hermes-80
    Level 43  
    Tak masz racje - wiec powinien bez problemu działać ci ten router w twojej sieci.
    ania196
    Level 9  
    ok piekne dzięki za odpowiedzi fajnie wiedzie c ze ma to klonowanie MAC i takie tam a co mojego TTL miałeś racje nie chodziło mi o to limitowanie Twoją komendę wykonałam dokładnie tak jak napisałeś jeszcze raz piękne dzięki