Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać na modem Huawei E220 firmware.

25 Paź 2010 10:06 6118 5
 • Poziom 2  
  Witam.
  Kupiłem w eReFeNie zestaw startowy Aldi Mobile, do tego powinienem był dokupić modem za 59 euro ale sobie odpuściłem. Mam Huawei E220 po Erze. Próbowałem z Mobile Partnerem i działa, wolałbym jednak wpakować oryginalny soft. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim programem który potrafi się wgryźć w pamięć flash modemu, usunąć Mobil Partnera i nagrać firmware AldiMobile?
 • Poziom 33  
  Wręcz przeciwnie wszyscy wolą się pozbywać brandu z modemu i wgrywać czysty soft z mobile partnerem niż brandować go na jakąś sieć :D
 • Poziom 2  
  W moim przypadku jest inaczej. Dwóch moich znajomych zdecydowało się na zakup pakietu startowego wraz z dedykowanym modemem i nie mają żadnych problemów, a w moim przypadku przy użyciu Mobile Partner nie mogę skorzystać z ważnej funkcji jaką jest zmiana taryfy opłaty za korzystanie z internetu z ,,dziennej,, na ,,miesięczną.
 • Poziom 22  
  Weź modem kolegi i zainstaluj jego aplikacje ... skopiuj sobie na płytkę albo ściągnij ze strony usługodawcy soft.
 • Poziom 2  
  Próbowałem już z modemem kolegi, zainstalowałem oprogramowanie z jego modemu ale jak podłączam swój modem z Mobile Partner to nie udaje się zmienić taryfy. Nawet jak zmienię za pośrednictwem jego modemu to i tak jak podłącze swój jest ustawiona taryfa dzienna a nie miesięczna.
  Soft już skopiowałem z jego modemu do siebie na dysk, ale co z tego jak nie mogę go wgrać na mój modem.
 • Poziom 2  
  Odświeżam temat.