Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką spawarkę przenośną kupić do 1000 zł?

25 Paź 2010 12:33 6846 2
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    „Kuj żelazo póki gorące” mam podobne pytanie?
    Zamierzam kupić spawarkę przenośną zasilaną z gniazdka 230V. Transformatorową czy inwertorową? Do drobnych prac warsztatowych?
    Na początek chcę nauczyć się spawać przynajmniej w stopniu elementarnym. Sam nie wiem, złom na początek jest, może w zimie uda może zepsuć na kilka drutów aby potem zespawać dzieło jak stojak na kwiatki do ogrodu. Naprawa barierek balkonu etc….
    Na wypadek, gdyby poszło coś nie tak (i nie oślepnę), mam syna to zostanie dla niego spawarka. Niedawno szwagier spawał u mnie rurę do komina o grubości 0,4 cm użyty był Magnum inwerter z wyświetlaczem prądu spawania (kupiony za ok. 1000 zł).
    Wtedy zapadła decyzja, że muszę zakupić niewielką przenośną spawarkę.
    Proszę o poradę jaki model wybrać?
    W sieci znalazłem następujące modele, które mnie mogą zainteresować.
    Kwota max ok. 1000 zł.
    - Bester 141 +, 151 lub BESTERKA 1400 - 2200 EXTRA TRANSFORMATOR
    - magnum LIZARD 160 D, 200 D big_smile
    - Welder Fantasy 200 Digital tongue
    - DEDRA MMA DESI160 160A, DESI201 200A
    Równie ważną rzeczą jest spawarka by na wypadek awarii posiadała gwarancję i serwis w Polsce, wiadomo licho nie śpi yikes

Może inne propozycje w podobnym przedziale cenowym, (dojdą jeszcze elektrody i maska cool). Dziękuję::arrow:
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 15  
    Dołączam się do prośby - jaką spawarkę wybrać do 1000 zł? Obecnie mam spawarkę wirową, z racji tego że potrzebuję miejsca w garażu chcę ją sprzedać i kupić coś małego...
  • Poziom 14  
    Spawarka" Dedra 200A" w cenie ok. 700 zł. na alegro.
    Na Elektrodzie jest dużo opinii na jej temat,są też dedry pod inną nazwą np. Nutool , podobna cena inny producent.