Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

livebox internet raz działa ,raz nie

25 Paź 2010 15:10 1543 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mój problem z livboxem polega na tym ze raz działa pięknie na laptopie i stacjonarnym a na drugi dzień niby wszystko ładnie synchronizowane itd ale do internetu nie mogę się podłączyć, robię od nowa instaluje znowu ładnie śmiga a na następny dzień znowu nie łączy . ;/
    dziękuje z góry
  • Poziom 19  
    Spróbuj w ustawieniach Liveboxa wyłączyć zabezpieczenia. Powinno pomóc.
  • Poziom 2  
    ale internet nie chodzi i na stacjonarnym
  • Poziom 15  
    Witam! mam podobny problem jak autor tematu. Po ostatnich burzach i wiatrach w moim rejonie internet przestał mi działać. Moja siec wygląda tak: laptop łączy sie z LB przez wifi a 2 PC sa wpięte w switch a ten z kolei podpięty do LB. Wszystko działało świetnie przez ponad rok aż do ostatnich ulew. Teraz sytuacja wygląda tak, że czasem mam internet na jednym z PC na drugim działa np tylko gg, strony www sie nie otwierają a na laptopie nie ma w ogóle internetu. Ping z każdego kompa normalnie leci pod adres LB tj 192.168.1.1, z laptopa też. Próbowałem przeinstalować neostrade za pomocą płyty dołączonej do zestawu i już myślałem że to załatwiło sprawę bo po instalacji i konfiguracji wifi na LB sytuacja wróciła do ładu. Przez jakaś godzine wszystko śmigało aż miło a dziś rano sytuacja znowu sie powtarza. Komputery pinguja router a internetu nie mam. Laptop łaczy sie przez wifi ale www nie działa:(
    Jak myślicie czy LiveBox mógł sie uszkodzić podczas tych burz?
    Dzwoniłem do TPSA i ponoć na moim nr wszystko jest ok. Wiec przyczyny szukałbym w sprzęcie.