Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Becker 7926 + AutoMapa Out of memory error.

waldi_lab 26 Paź 2010 14:42 6013 2
  • Becker 7926 + AutoMapa Out of memory error.

Poziom 8  

Witam.

Panowie proszę o pomoc z navi Becker 7926 problem polega na tym, iż zainstalowałem AutoMapę na karcie (nie stosowałem żadnego odblokowywanie) zmieniłem nazwę w MNAV na to, co trzeba i gdy odpalam Automapę z oryginalnego panelu Becker-a tapnięciem na nawigacja automapa zaczyna się uruchamiać i dostaję taki komunikat:

Out of memory Error.
    Ther is not enought memory.
    Please exit some runing programs and try again.

nie mam nic uruchomionego poza standardowym menu Becker-a, wydaje mi się, iż windows tego urządzenia ma standardowo za mało ustawionej pamięci jak przesunę suwakiem pamięć, w windows\system\memory to automapa uruchamia się normalnie.

Jest jakiś sposób na to żeby to na stałe przestawić żeby po hard resecie się nie zmieniało, bo jak ręcznie to ustawię to jest ok do momentu resetu jest to irytujące po każdym resecie ustawianie tego od nowa, może da rade załatwić tą sprawę MortScript-em.

0 2
    Poziom 38  

1. problemem moze byc na poczatek to, ze nie odblokowales urzadzenia - nakladka dziala w tle i zajmuje pamiec operacyjna.

2. wejdz w panelu sterowania, ustawienia pamieci, i przesun suwak (przydziel pamiec) dla "applications memory"

Po resecie kazde z tych ustawien zostana przywrocene do stanu fabrycznego. Tylko odblokowanie pozwala zachowac czesc ustawien uzytkownika.
    Mortscript nie za bardzo potrafi przesuwac suwaczek pamieci - potrafi natomiast wylaczyc pamieciozerne procesy pracujace w tle. I tak sie go wykorzystuje :)

0
    Poziom 8  

Też tak sobie pomyślałem, że przez nie odblokowanie taka sytuacja ma miejsce, ale chciałem zrobić to jak najmniej inwazyjnie i żeby AM była uruchamiana ze standardowego menu Beckera po naciśnięciu nawigacja, ale widocznie ten standardowy soft Beckera zjada większość pamięci, z tym suwakiem to robiłem to ręcznie i wtedy wydaje się być wszystko dobrze, ale niestety po każdym resecie trzeba to ustawić ręcznie. Masz jakieś sugestie, co do odblokowania tego urządzenia tak żeby po resecie wszystko było zachowane, i żeby była to metoda jak najmniej inwazyjna, ale skuteczna, może jakiś skrypt, co by zwalniał pamięć chodzi mi o zachowanie oryginalnego menu Beckera no chyba, że nie ma takiej opcji to trudno. Proszę o jakiś link, nazwę programu odblokowującego bądź załącznik.

Ludzie jak wy to robicie, że wam działa AutoMapa na Becker 7926 bez żadnych problemów. Już kombinowałem w różny sposób i dalej to samo wywala komunikat, że brak pamięci, dajcie jakieś namiary na te wasze programiki, które odblokowują to urządzenie pod AutoMapę żeby nie wywalało komunikatu o braku pamięci.

0