Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problemy z seicento 900 po założeniu lpg cd.

artwiol5 26 Paź 2010 16:24 1312 3
  • #1 26 Paź 2010 16:24
    artwiol5
    Poziom 7  

Mam problem z seicento900. Kilkadni temu założyłem instalację lpg,od tej pory pali się czek na benzynie i na gazie.Byłem na diagnozie koputerowej ,błedy to : usterka obwodu cewki nr2 oraz obwodu wtryskiwacza ,po wykasowaniu wraca błąd obwodu cewki Auto pali ponad normę,przed założeniem instalacji lpg nie było żadnych problemów.Na gazie pracuje normalnie na benzynie po rozgrzaniu silnika falują obroty na biegu jałowym. Rano odpala normalnie na bezynie czek zapala się dopiero po około30s podczas jazdy przez kilka minut pali się i gaśnie poczym zapala się na dobre.
    Byłem u gazownika na reklamacji jak kolega poradził zamienili sterownik na nowy i było jeszcze gorzej silnik pracował na dwa tłoki,poczym założył poprzedni pracował na cztery,oczywiście obroty falowały ,palił się czek na benzynie dodam jeszcze raz że na lpg pracuje równo.gazownik stwierdził że z insalacją lpg jest wszystko w porządku. Co radzicie-jechać do innego gazownika żeby sprawdził tą insalację.

0 3
  • #2 26 Paź 2010 18:11
    KS2507
    Poziom 23  

Jedź to tego gazownika co ci montował instalacje ,skoro przed montażem było dobrze na PB to niech ogarnie tą instalacje,a jak nie potrafi to niech ją zdemontuje i odda ci kase.

0
  • #3 26 Paź 2010 18:30
    artwiol5
    Poziom 7  

Nie mam już sił do tego gazownika i nie wierzę w taki zbieg okoliczności

0
  • #4 05 Lis 2010 10:01
    artwiol5
    Poziom 7  

Okazało się że sterownik lpg był żle wpięty,oraz emulacjia sądy była zle ustawiona.
    Ale dopiero inny gazownik to wyprostował.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo