Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica, FK322.3FZVX, Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pa

27 Oct 2010 11:24 1884 3
  • Level 2  
    Amica, FK322.3FZVX. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o parametrach technicznych, zwłaszcza o głośności pracy, jak to wygląda w rzeczywistości? sam parametr nie wiele mi mówi. Sam proces pracy jest ok, ale interesuje mnie jak lodówka zachowuje się przy uruchamianiu i wyłączaniu do trybu czuwania, czy nie przeszkadza to w nocy, chcemy postawić ją w niewielkim aneksie kuchennym

z góry dziękuję
  • Level 1  
    Witam,
    ja mam tę lodówke od roku i niewiele moge powiedzieć o jej głośności :) gdyż jest na prawde cicha. Wydaj mi ise że skońćzyły się czasu lodówek "buczących". Ja tak na prawde nie słysze jej pracy, nawet przy przestawianiu programów, na czuwanie itp. Myśle, że będziesz z niej zadowolony tak jak ja.
  • Level 2  
    Dobra nowoczesna lodówka. Pojemna. Nie buczy, to fakt:) Ma zresztą dobre opinie na ceneo itd.
  • Level 1  
    ja mam lodówkę Amica FK232.3, nie jest to dokładnie ta, o którą pytasz, ale jest to ta sama seria (różnią się tylko wyglądem i wielkością w zasadzie). Są to podstawowe lodówki w przyzwoitej cenie i to mnie skusiło do jej kupna. Mam ją od pół roku, spisuje się świetnie, nie huczy, nie buczy, dobrze trzyma temperaturę, mało zżera prądu. Jeśli chcesz kupić lodówkę Amica (obojętnie jaką, ale z serii FK) to nie masz czego się obawiać, spokojna Twoja rozczochrana