Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio 560 i SE xperia x10 mini pro jak połączyć bluetooth

27 Paź 2010 15:26 6074 3
  • Poziom 13  
    Jak w temacie. Mam Mio 560 z Win Mobile 6 i x10 mini pro z Androidem 1,6. Za cholerę nie chcą się te dwa urządzenia połączyć przez BT. Chodzi mi o to żeby Mio przez BT korzystało z internetu z telefonu. Mam taką usługę, że telefon jest cały czas połączony z internetem więc nie działa jak modem zresztą doczytałem, że ten model nie ma takiej funkcji. Chciałem żeby podczas jazdy samochodem Automapa korzystała z połączenia z telefonu i aktualizowała AMTraffic. Czy ktoś może spotkał się z problemem podobnym?
  • Poziom 38  
    A czy w telefonie uruchomiles udostepnianie polaczenia internetowego, wskazujac BT?
  • Poziom 39  
    przede wszystkim w Mio należy skonfigurować poprawnie połączenie Dial-up z Xperią - w xperii musisz mieć także skonfigurowane połączenie dial-up, odpowiednie profile WAP i internet GPRS w zależności od operatora. są gotowe aplikacje na androida - jak np: http://www.junefabrics.com/android/
  • Poziom 13  
    Zainstalowałem ta aplikację ale ona wymaga Androida 2.0 lub wyżej żeby działało po BT a ja mam niestety 1.6, może niedługo będzie jakaś aktualizacja do mojego telefonu :) W każdym razie nie mogę znaleźć innej aplikacji która tak działa, prócz jednej Tether blue, który to nie chce się uruchamiać na moim telefonie. W każdym razie dzięki za podpowiedzi, prawdopodobnie temat wróci po aktualizacji Androida.