Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z nagrzewnicą remington.

27 Paź 2010 20:14 1584 1
  • Poziom 9  
    Witam. Mam pare pytane dotyczących mojej nagrzewnicy. Jest to odpowiednik mastera BV 290 E. Padł na początek transformator i chyba pompa. Trafo już zamówiłem u wichtowskiego i w sumie pompe też. Czy iskra w tej nagrzenicy jest cały czas czy sie wyłącza jeśli sie nagrzeje maszyna. Gdy maszyna zaczęła szwankować wmontowałem manometr w układ i okazało sie źe ciśnienie jest niestabilne. (powinno być 12 BAR) Do 10 bar wskazówka jest w miare stabilna a potem bardzo mocno i szybko skacze amplituda ok 3 lub 4 barów. I czasami płomień przerywał. Proszę o pomoc kogoś w temacie.

Proszę poprawić błędy pisowni i usunąć słowo PROBLEM z tytułu
    mod - mirrzo
  • Poziom 2  
    Witam
    Jesli chodzi o nagrzewnice bv 290e to iskra jest caly czas i elektrody powinny byc tak kolo 2-3 mm od siebie sprawdz dobrze elektrody bo lubia miec przebicie i okazuje sie pozniej ze transformator jest ok, co do skakajacego cisnienia to niektore tak maja ale to juz wada zaworka sterujacego ale z tego powodu nie zamawialbym pompy ogolnie jesli masz powazne problemy to mozesz zadzwonic 663170036 jak bys byl z okolic poznania to moglbym pomoc bardziej ogolnie nie zawsze jest ok jesli sie zrobi wszystko wedle wskazan instrukcji zajmuje sie serwisem na codzien masterem i troszke juz roznych przypadkow mialem Pozdrawiam

Proszę poprawić błędy pisowni
    mod - mirrzo