Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavillion dv9685 ciemność na matrycy

27 Paź 2010 22:29 758 2
  • Poziom 2  
    Witam! mam problem z HP Pavillion dv9685eg. Ponad rok temu zrobił reset przy graniu w grę pokazały się kolorowe paski i padł po ponownym odpaleniu była już tylko ciemność na matrycy i od tamtej pory po włączeniu to samo. strasznie mnie to zdenerwowało bo stało się to kilka dni po gwarancji. teraz po rocznym odpoczynku w szafie chciałem go oddać do jakiegoś serwisu i odpaliłem w domu przed wyjściem i w tym momencie SZOK!! bo odpalił odrazu jak gdyby nic radość trwała krutko bo tylko jakieś 2-3 godz. i padł podobnie włączyłem grę by zobaczyc co będzie pograłem jakieś 10 min. wyłączłlem grę i po chwili pojawiły się kolorowe paski na matrycy przez jakieś 10 sek. i padł. wczesniej myslałem że grafika mi padła ale po długim czasie leżenia odpalił więc wydaje mi się że coś innego siada. macie może jakiś pomysł co to może być? z góry dziekuje!!
  • Poziom 11  
    Proponowałbym oddać do serwisu, który wykona reballing układu karty graficznej.
  • Poziom 15  
    skuteczniejsze będzie wymienienie chipsetu graficznego na nowy, z poprawionej przez nvidie serii. koszt naprawy może się jednak przy tego typu naprawie wachać w granicach 450-600 zł gdzie sam reballing może kosztować 200-300 zł.

Pozdrawiam