Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV LCD 100Hz godny polecenia do kupienia?

niewiadx 27 Paź 2010 23:27 3052 6
  • #1 27 Paź 2010 23:27
    niewiadx
    Poziom 7  

Witam. Zamierzam kupic lcd. Glownie do technologii hd, telewizja jak i konsola x360. Teraz posiadam Samsunga 40 calowego bez technologii 100hz i bez obslugi usb. Jest to dla mnie bardzo uciazliwe , a smużenie doprowadza mnie do szału szczegolnie przy HD. Specyfikacja jaka mnie interesuje to : lcd 100hz, dobre wspomaganie plynnosci obrazu, szybki czas reakcji okolo 3ms, podswfietlanie led, obsluga mkv przez usb, rozmiar matrycy min 40 cali, cena 3-4 tyś. Jakies sugestie ? Pozdrawiam

• #2 30 Paź 2010 18:26
    B. Greda
    Poziom 14  

Ja bym się zastanowił nad LG 42LE5500 - jeden z lepszych telewizorów firmy LG w przystępnej cenie ( ok. 3 tys. zł ) . Posiada 10 bit. panel S-IPS podświetlany diodami LED ( krawędziowe ) , 100 Hz odświeżanie , czas reakcji 2,4 ms , złącza HDMI Eurozłącze i USB z możliwością odtwarzania filmów .

• #3 30 Paź 2010 20:24
    krakarak
    Poziom 38  

Jak smużenie doprowadza ciebie do szału to kup 100Hz telewizor crt. Jak narazie to żadna lcd-kowata kicha nie nadaje się do oglądania i nie można porównać jej z dobrym telewizorem crt. Nie wiem dlaczego ludzie kupują ten szajs i wmawiają sobie, że coś w nim widać oprócz plam, bochomazów i szerokich pup. Ale skoro sąsiad ma ...

• #4 30 Paź 2010 20:55
    AxelNext
    Poziom 38  

Jest jeszcze jedna opcja, mianowicie telewizor Plazmowy w którym smużenie nie występuje.

• #5 30 Paź 2010 21:09
    ogur3k
    Poziom 33  

Czy Ci, którzy tak narzekają na lcd że smuży widzieli na oczy współczesny telewizor lcd? Odnoszę wrażenie że nie...
    Ja ze swojej strony poleciłbym, tak jak inni, firmę LG. Mam monitor, jest idealny. Mam telewizor 42" jest idealny.
    Jak chcesz szpanować, patrz na sony, pioneer czy coś w tym stylu. A jak chcesz telewizor z dobrą relacją cena/jakość to LG.

• #6 30 Paź 2010 23:23
    niewiadx
    Poziom 7  

krakarak napisał:
    Jak smużenie doprowadza ciebie do szału to kup 100Hz telewizor crt. Jak narazie to żadna lcd-kowata kicha nie nadaje się do oglądania i nie można porównać jej z dobrym telewizorem crt. Nie wiem dlaczego ludzie kupują ten szajs i wmawiają sobie, że coś w nim widać oprócz plam, bochomazów i szerokich pup. Ale skoro sąsiad ma ...

Kolego,ja dobrze wiem ze na crt 100hz smużenia nie ma, jednak takie tv to przezytek , zajmuja duzo miejsca i nie maja zlacza hdmi. Co do siąsiadow, to akurat jestem po przeprowdzce wiec nie mam pojecia co ma sasiaid, jeden czy drugi, chociaz wporzo znich kolesie, ale jak chcesz to sie dowiem ;) LG 42LE5500 wydaje sie bardzo dobrą opcją na moje wymagania. Ma ktos jeszcze jakies propozycje ?

• #7 31 Paź 2010 09:14
    krakarak
    Poziom 38  

niewiadx napisał:
    i nie maja zlacza hdmi. Ma ktos jeszcze jakies propozycje ?

W LCD po to jest złącze HDMI, by jakość wyświetlanego obrazu choć trochę zbliżyła się to CRT... Sam marketing i design to nie wszystko.
    Moje córki po wieszaniu na ścianie LCD kilku różnych producentów ostatecznie zostawiły Samsunga 40C650. Jeszcze tylko w nim można zaakceptować jakość obrazu z kablówki. TV posiada 4 HDMI, USB, Euro, CI i Ethernet do przeglądania internetu lub filmów z zewnętrznego dysku twardego. Obsługuje MPEG-4 oraz dużo formatów obrazu i dźwięku. Zapłaciły 2550,- , 2 lata gwarancji.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME