Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
PLFONPLFON
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka centrala telefoniczna?

28 Oct 2010 11:35 1532 3
 • Level 10  
  Witam,
  Jestem całkowicie zielony w telefonii. Mam problem, pracuje w firmie, gdzie jest trzech pracowników, którzy obsługują telefon. Szef wymyślił by założyć centralę telefoniczną, tak aby te 3 osoby mogły korzystać jednocześnie z jednej linii.

  Proszę o jakąś radę, jaki sprzęt trzeba kupić. Z góry dziękuję.
 • PLFONPLFON
 • Level 19  
  Jeżeli jest to linia analogowa, to trzech jednocześnie nie może prowadzić niezależnych rozmów z jednej linii . Zasada jest taka: jedna linia - jedna rozmowa. Chyba najprostszym rozwiązaniem będzie aparat bezprzewodowy DECT z dwiemia dodatkowymi słuchawkami. Taki układ pozwoli wyznaczyć słuchawki które będą dzwonić, przełączać rozmowy między słuchawkami i rozmawiać we trójkę (telekonferencja).
 • PLFONPLFON
 • Helpful post
  Level 12  
  Jeszcze zależy u kórego operatora macie telefon. Jeżeli TPSA, to wchodzi w grę założenie Pakietu Biznes w którym założą Wam centralkę i jednocześnie będziecie mogli podłączyć do 20stu kilku słuchawek.
 • Level 10  
  bananek69 wrote:
  Jeszcze zależy u którego operatora macie telefon. Jeżeli TPSA, to wchodzi w grę założenie Pakietu Biznes w którym założą Wam centralkę i jednocześnie będziecie mogli podłączyć do 20stu kilku słuchawek.


  Założyliśmy właśnie ten pakiet i wszystko działa jak powinno, dzięki wielkie za pomoc.