Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Multimetr FlukeMultimetr Fluke
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik BM 806 czy St-202 lub UT60E ?

28 Paź 2010 18:07 4720 15
  • Poziom 20  
    Który z tych mierników wybrać zależy mi na dokładności pomiarów i w miarę dobrego wykonania. Z tego co doczytałem Brymen jest dobrze zabezpieczony ale coś błąd pomiarowy ma większy niż pozostałe (mam do regulacji urządzenia z precyzyjnymi wzmac. oper.więc zależy mi na dokładności).ST-202 jest w miarę dokładny i dość solidnie wygląda , a Ut60E nieźle wyposażony ale cos z jakością ,trwałością i podatnością na uszkodzenia gorzej. Cena do 220zł max.
    Proszę Kolegów o opinie bo juz drugi tydzień próbuje cos wybrać i nie mogę podjąć decyzji (proszę o opinie o tych 3 mierniczkach a nie opisywać innych bo na 100% będzie jeden z tych w/w).
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Poziom 15  
    Tylko Brymen. Solidnie wykonany, trzyma parametry deklarowane przez producenta i z doświadczenia jest raczej niezniszczalny. ST202 to Chiński produkt, tandetny plastyk bez rewelacji w pomiarach. Uni-t całkiem niezły, jednak wykonanie nie jest oszałamiające, nie przetrwa raczej poważnego upadku.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
  • Poziom 20  
    W BM811 brak pomiaru temperatury i częstotliwość tylko do 125kHz(a potrzebuję min 1Mhz).
  • Poziom 23  
    Protek zjada baterie do pracy na biurku lepiej przerobić na zasilacz, ale ogólnie jest ok. masywny dokładny i w miarę szybki. Motronic jak jest z bateriami w BM 811?
  • Poziom 20  
    Hmm a prosiłem by nie pisać o innych miernikach ,kwota jaką mogę dać to max 210 zł a tym sposobem to do 1 tys. dojdziemy . Proszę tylko o opinie o tych trzech wymienionych.
    Pozdrawiam:|
  • Poziom 20  
    No to już zdecydowałem się kupię tego Brymena 806 ma najlepsze opinie i jest chyba najsolidniejszy (a najważniejsze znalazłem za 186 zł).
  • Poziom 13  
    Tez planuje zakup multimetru - pewnie bedzie to Sanwa PC5000a (uzywalem PC5000 w pracy), ale kierujac sie zasada "Teraz Polska" pytam z czystej ciekawosci - czy ktos uzywal multimetru Sonel CMM-40 ?

Wyglada profesjonalnie, choc moze parametry, nie sa b. imponujace i pod tym wzgledem znajdzie sie pare innych lepszych.
  • Poziom 15  
    Sonel może być, szału nie robi, polecam jednak wybrać sanwe.
  • Poziom 20  
    Mam miernik cęgowy Sonela CMP1005 i zdechł po 1,5 roku :-( Dwa razy wysyłali do serwisu dopiero za drugim razem wymienili na nowy :-) A mogę tylko dodać że nie był mocno eksploatowany a za prawie 500zł mógłby być lepiej zrobiony :-(
  • Poziom 12  
    Motronic napisał:
    No kolego, przesadzasz! Przecież samemu idzie znaleźć w try miga!

http://www.ceneo.pl/;004+sbrymen?gclid=CPyCsPaElKUCFdGVzAodHnQk7g

Już znalazłem wcześniej to z lenistwa :D w Monster Kraków za 183 zł.

No na początek biore uinta UT-60E wychodzi 182 zł z kurierem, drugim jak będzie potrzeba to Brymen BM-811.
  • Poziom 20  
    Kupiłem CEM DT-9927 posiada wszystko co potrzebuję , "piszczek" działa szybko no i cena odpowiednia.

Jak już kolega odgrzewa swojego kotleta, to wypadało by go zamknąć po rozwiązaniu problemu. Ciasteczkowypotwor