Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wieża panasonic

26 Wrz 2004 15:17 986 3
 • Poziom 18  
  Mój kumpel ma mini wieżę panasonic SAAK25 przy zwiększaniu głośności powyżej 75% zanika prawie całkowicie bas - wyłacza sie. Da sie cos z tym zrobic?
  [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
 • Poziom 37  
  Nie znam tej wieży, ale być może założony jest tzw. filtr fizjologiczny, czyli tzw kontur czy też loudness. W przypadku słabego wysterowania podbija niskie i wysokie. Wiąże się to z tym, że ucho słabo słyszy niskie i wysokie sygnały w przypadku słabego dźwięku. W przypadku zwiększania głośności podbicie zanika z uwagi na to, że ucho zaczyna to słyszeć, więc aby niie za bardzo było podbite - wyłącza się. Poza tym miniwieże nie mają dobrych przetworników na basy. Być może głośniczki przenoszą wtedy średnie tony i w tej częstotliwości się wychyla membrana, więc nie nadąża za niskimi. Takie są moje podejrzenia. Czy to było od nowości, czy po jakims czasie tak się stało? Spróbuj podłączyć inne dobre kolumienki. Jeśli będzie ok to znaczy, że to wina kolumn. Jeśli nie to układ elektroniczny.
 • Poziom 18  
  było tak od nowości.Zobaczymy na innych kolumnach ale raczj jest to elektronika
 • Poziom 16  
  zabezpieczenie po to aby nie popalic orginalnych kolumn. dla ludzi ktorzy niewiedza ze takiego sprzetu sie nie ora na caly gwizdek

  BarT