Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki program do blokowania sms i połączen na Symbian S60 3rd

29 Paź 2010 23:05 8909 10
  • Poziom 9  
    Witajcie,

Mam pytanie dotyczące programu...

Poszukuje programu do blokowania smsów i połączeń przychodzących na nokie 6220 classic z Symbian S60 v3rd.

Jaki polecacie, który mógłby być efektywny i ogólnie nie "mulić" telefonu.

Poproszę także o wskazówki jak można takie coś zainstalować...

Czyli taki instruktaż dla "zielonych".

Ja sam nigdy wcześniej nic nie instalowałem na telefonie. Nawet najprostrzego najmniejszego programu, więc wszystkie konkretne odpowiedzi (takie dla początkującgo w temacie) będą bardzo mi pomocne.

Bardzo Wam dziękuję.

Pozdrawiam
    Krzysiek
  • Poziom 9  
    Dziękuję za wskazówkę. Poczytam.
  • Warunkowo odblokowany
    Easy Reject. Mały, ma co potrzeba, nie zamula.
  • Poziom 14  
    Handy Phoneguard.
  • Poziom 9  
    W którym z tych programów nie trzeba sporządzać od nowa list telefonów i połączeń,które chcemy przyjmować, a które chcemy odrzucać....i tez smsami podobnie...

Chodzi mi tylko o jeden numer....aby był "odrzucany" w połaczeniach przychodzących i smsach.

Wiem, ze kilka programów, jest tak napisanych, ze trzeba od poczatku tworzyc katalogi znajomych, katalogi "niechcianych"...z dalszym pogłębieniem tematu, na numery te ktore nie chcemy połączen a chcemy smsy.

Generalnie, zeby program odrzucał jede numer...bez wpisywania w katalogi i porzadkowania w tym programie wszytskich numerów i nadawania im "priorytetów?" Wiecie o co chodzi...

Dzięki za porady.

Pozdrawiam
    Krzysiek
  • Poziom 28  
    Na stornie nokii masz w aplikacjach "advanced call menager" bardzo prosty, bardzo rozbudowany i tak dalej... Jest nawet preinstalowany na niektórych telefonach fabrycznie.
  • Warunkowo odblokowany
    Program który poleciłem tak ma. Wpisujesz bądź importujesz numer z książki telefonu i to wszystko.
  • Poziom 9  
    habrozaurus napisał:
    Program który poleciłem tak ma. Wpisujesz bądź importujesz numer z książki telefonu i to wszystko.

Czy wcześniej trzeba łamać system nokii ?

Ja generalnie nie wiem jak to zrobić, jak przypisywać jakieś certyfikaty....duzo czytam ale mam metlik.

Jak możesz pomóc, bardzo proszę o wskazówki w miarę opisowe.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Krzysiek
  • Warunkowo odblokowany
    Masz certyfikat ?
    Jeżeli nie masz, podaj mi swój numer imei via pm, wyrobie certyfikat, podpiszę ci aplikacje i dam gotowa. Czyli będzie się ograniczało do jej wgrania.
    Z resztą nei wiem, czy w necie nie znajdziesz wersji podpisanej (nie trzeba podpisywać swoim certyfikatem) i w takiej wersji nie trzeba nic grzebać.
  • Poziom 9  
    Do Habrozaurus,

Bardzo Tobie dziękuję za pomoc udzieloną na PW.
    Wszelka pomoc z licznymi wyjaśnieniami, jak postępować, aby pomyślnie zainstalować aplikację okazała się bardzo:
    1. skuteczna
    2. prezycyjna
    3. konkretna
    4 fachowa

jednym słowem nieoceniona...

Dzięki takim Forumowiczom Elektrody.pl ludzie, którzy nie mieli "kontaktu" z aplikacjami (sposobami "pracy"na nich) - czyli tacy początkujący, jak ja, mają możliwość rozwiązać swój problem.

Wielkie Podziękowania i słowa Uznania dla Habrozaurusa.

Pozdrawiam Wszystkich

Krzysiek

P.S. Dodaję punkty Habrozaurusowi za pomoc.