Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Magnum TV7050VT, nowy pilot FB109P nie działa.

29 Paź 2010 23:46 2110 6
  • Poziom 2  
    Witam
    posiadam telewizor Magnum TV7050VT zakupiłem do niego pilota FB 109P ponoć jest to zamiennik oryginalnego pilota, ale nie mam do niego żadnej instrukcji mógłby ktoś napisać jak zaprogramować tego pilota bo nie mogę znaleść nigdzie na ten temat informacji z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Jest to zamiennik oryginalnego pilota, a nie uniwersalny.
    Po włożeniu baterii powinien działać.
    Takiego pilota się nie programuje, stąd brak instrukcji i kodów.
  • Poziom 2  
    Ale niestety nie działa co może być przyczyną ??
  • Poziom 43  
    To sprawdź czy pilot działa.np. kamerką komórki. Ten pilot jest m.in. do tego TV i nie trzeba go programować.
  • Poziom 43  
    Widocznie telewizor uszkodzony, a nie pilot skoro ani na starym, ani na nowym nie działa.
    A baterie chociaż poprawnie włożyłeś? No bo skoro szukasz instrukcji obsługi pilota ...
  • Poziom 2  
    Pilota sprawdziłem kamerą od komórki i dioda miga. Telewizor reaguję na starego pilota gdyż tylko nie które przyciski są nie aktywne i o dziwo baterie są dobrze wsadzone dlatego właśnie się pytam co może być przyczyną bo liczyłem na bardziej ambitne odpowiedzi a nie sprawdź czy dobrze wsadziłeś baterie.
  • Poziom 43  
    "Ambitnie" podszedłeś do zagadnienia, to i taką samą podpowiedź dostałeś.
    Gdzieś pisałeś, że stary pilot "cośtam, cośtam" potrafi?
    Teoretycznie nowy powinien działać, ale widocznie - jak to tandetne badziewie za grosze - odwidziało mu się. Wymień na inny egzemplarz lub na pilota całkiem innego producenta.
    Z tym TV chyba każdy pilot systemu RC-5 powinien działać. Nie masz (albo sąsiad) jakiegoś Philipsa albo Telestara/Elemisa na przykład?