Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Creative Inspire 6700 - dziwne d德i瘯i

26 Wrz 2004 20:36 1413 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich!

Od 1,5 roku jestem szcz窷liwym posiadaczem zestawu g這snik闚 Creative Inspire 6700. Zestaw ten sk豉da sie z 6 satelitek i subwoofera. Od pewnego czasu zaczyna si jednak dzia co dziwnego. Gdy s w陰czone g這郾iki to od czasu do czasu subwoofer wydaje z siebie taki pojedynczy d德i瘯, takie jakby tupni璚ie. Dodam 瞠 tak si dzieje bez wzgl璠u na to czy g這郾iki s pod陰czone do komputera czy te nie. G這郾iki ogl康ali fachowcy, ale nie znale磧i 瘸dnych uszkodze. Nie wiem co robi... W zwi您ku z tym problemem mam pytanie. Czy kto mia podobny k這pot, je郵i tak to jak go rozwi您a??
    Dodam 瞠 g這郾iki s podpi皻e do karty Creative Audigy.
    Wszelkie sugestie s mile widziane

Moja konfiguracja:
    Athlon 2500 XP, ECS L7VTA, 768 MB RAM, 80Gb WD 7200 8Mb bufor, 40Gb IBM 7200, 20Gb Seagate 7200, Lite-On SOHW-832S DVD-RW GeForce 3Ti 200 Gainward 128 Mb RAM, Creative Audigy, Obudowa Codegen+zasilacz 300W
  • Poziom 12  
    :) mam chyba podobny problem (no moze problem to az nie jest, ale...). glosniki creativa 5.1, karta tez creativa. u mnie co jakis czas (godzina, moze pol) pojawia sie taki dzwiek, ale raczej na satelitach - wysokie tony. tez nie wiem co to jest, ale bede szukal przyczyny. jak sie czegos dowiem to dam znac.
  • Poziom 10  
    na gie責e z nimi na gielde i to szybciuktko!!!to blad seryjny i zadna gwarancja nie przejdzie ani serwis pogwarancyjny ktory u creativea nie istanieje!!!ja mialaem tak samo i w koncu siadly calkiem!!a wy jeszcze ze 250 zl wyrwiecei na allegro :)
  • Admin grupy audio
    Witam

Ja mia貫m podobny problem z g這郾ikami SoundWorks i przyczyn okaza sie potencjometr do regulacji g這郾o軼i.

Pozdrawiam